1 Grudzień 2020, 21:31:31

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Potrzebne info o moto

Zaczęty przez dabrowka, 29 Sierpień 2012, 02:08:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

dabrowka

Mam pytanie do osób, które na co dzień jeżdżą po świętokrzyskich szosach (i nie tylko:)). Jestem w trakcie zmiany motka i znalazłam taki egzemplarz, który mnie zainteresował:
http://otomoto.pl/honda-cbr-600-rr-M3356920.html

Stąd też moje zapytanie, czy może ktoś zna to moto i może się coś wypowiedzieć na jego temat, właściciela, sposobu jazdy, modyfikacji itd. Wiadomo, że nie jeździ się takimi motkami po bułki:)

Z góry dziękuję za pomoc i czekam na opinie:)
Prędkość jeszcze nikogo nie zabiła, to nagłe zatrzymanie powoduje koniec jazdy...

RyZyK

nigdy nie widzialem tego moto, ale zdjecia mnie odpychaja, szkoda ze nie napisal gdzie stoi to zawsze moglby ktos z nas podskoczyc zobaczyc czy chociaz odpala

Pozdrawiam
RyZyK

Arek

Oj niektórzy jeźdzą tylko po bułki w spodenkach i t-shircie, używając tylko 2-ch pierwszych biegów :D
Zadzwoń i zapytaj o miejscowość, jeżeli to Busko to wzmożona czujność bo tam sporo jest ponaprawianych klocków, ale widzę że masz F3 więc sporo Ci rzeczy będzie znajomych przy oględzinach tej RR, chociażby charakterystyka silnika :)

dabrowka

Ja w ogóle jestem uczulona na motki ze świętokrzyskiego:) Tu się dzieje czasem magia:) Motocykl jest 7km od Opatowa
Prędkość jeszcze nikogo nie zabiła, to nagłe zatrzymanie powoduje koniec jazdy...

Kuba`125

Ten motocykl jest ,chyba naszego forumowego kolegi ;),jeżeli to ta, to widziałem na żywo ją parę razy i prezentuje się zacnie , Busko i okolice SZEROKIM łukiem proponuje unikać  :).
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Kariot

Kuba, to nie jest najprawdopodobniej ta która była na rozpoczęciu sezonu.
Cena jak za ten rocznik w miarę, bez rewelacji. Sam przymierzałem się do RR ale jak dla mnie zbyt mała. Dla kobiety idealna, mała, zgrabna, lekka. Silnik już ma trochę mocy, Poczytaj wszystkie możliwe artykuły o RRkach i oględzinach moto, jedź z kimś w temacie.
796-314-945

Arek

Jak z okolic Opatowa to postaram sie coś dowiedzieć, jak coś będę wiedział to na priv napiszę :)

tome_k

Napisz konkretnie skąd-jak będzie nie daleko to podjadę i ją zobaczę ;)

Naitsabes

Kariot na Ciebie za mała? Nie wygłupiaj się ;]

dabrowka

Dostałam bliższe zdjęcia od typa i żałuję że zawracałam wam głowę w ogóle. Bita chyba na wszystkie strony...

RyZyK

plastik plastikiem, gorzej jak "metalowe" rzeczy sa po biciu :D

Pozdrawiam
RyZyK

Arek

A no cóż, tak to bywa ze sprzętami w świętokrzyskim, jak dobre to idzie bez wystawiania a jak trup to po normalnej cenie :D

Kariot

Cytat: Naitsabes w 30 Sierpień 2012, 00:01:55
Kariot na Ciebie za mała? Nie wygłupiaj się ;]

Nie wiem co Cię tak dziwi  ???
To, że jestem niski znaczy, że mam jeździć całe życie Er-5? Może nie obdarzyła Bozia wzrostem ale daję radę na Kawie i nie chciałbym czegoś mniejszego gabarytowego, nawet nowej Dychy, bo poprostu duża 7 mi leży.
Podsumowując wypociny: lubię duże moto.
796-314-945

Naitsabes

31 Sierpień 2012, 02:18:22 #13 Ostatnia edycja: 31 Sierpień 2012, 02:20:14 by Naitsabes
To nie jest małe moto. Nie chciałem Cie urazić, wybacz ale miałem okazję to dosiąść i nie wydawała się mała, a już nie mniejsza od kawy, przynajmniej patrząc na katalogowe wymiary bo akurat taką kawą nie jechałem.

Kariot

Nie no spoko, nie uraziłeś, poprostu tłumaczę.
Temat rzeka, jeden woli to, drugi tamto, dlatego każdy lata tym co mu podchodzi.
796-314-945