31 Październik 2020, 22:51:27

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Chętni na weekend we Lwowie?

Zaczęty przez jacu, 27 Sierpień 2012, 21:42:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

jacu

może nie zostało dużo czasu i jakoś tak wyszło z nienacka ale obiecałem kiedyś Obiemu że zabiore go gdzieś kiedyś na weekend na jakiś wypad ze zwiedzaniem a że lato się kończy a ja nawet nie miałem okazji z żonką razem gdzieś wyskoczyć to tak sobie pomyśleliśmy może do Lwowa?

ja już tam byłem zobił na mnie duże wrażenie, Obek jak to Obek pojedzie wszędzie, ustaliliśmy że jedziemy w ten weekend tj. 31.08.2012 - 02.09.2012 do Lwowa. Jeśli jest ktoś chętny zapraszamy

wyjazd w piątek ale nie wczesniej niż w południe przynajmniej ja i Obi bo pracujemy ale jak ktoś chce może jechać wczesniej

narazie tyle w razie co pytać
nie moge znależc informacji o noclegu który planowałem
jak coś znajde dam znać
GG 4875121

Obi

to sie nazywa dotrzymac slowa.
w razie potrzeby Jacu to sie w parku miejskim kimniemy w namiotach.
CWKO pozdrawia!

pająk

no i pojechali. Widziałem cztery maszyny z bagażami. Pomachaliśmy sobie a ja zostałem bo moto lekko uszkodzone...  :(
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Obi

Moja przygoda ze Lwowem zakończyła się w Stalowej Woli .Od samego początku miałem problemy z Penelopą stawaliśmy co chwilę bo się przegrzewała ( nie włączał się wentylator w tedy kiedy trzeba). Aż  w końcu na stacji w Stalowej Woli  nie odpaliła nawet po ostygnięciu, nawet na zimnym silniku w miejscu wyświetlania temperatury pokazywało przegrzanie. Po kilkudziesięciu minutach grzebania, wykonaniu parunastu telefonów okazało się że niestety jesteśmy bezsilni. Mi pozostało zadzwonić po busa a współtowarzysze podróży pocisneli dalej.
Jestem bardzo wdzięczny za wyrozumiałość i cierpliwość jaką okazali Motorynka, Jacu, Marcin no i Piotrek, którzy stracili trochę czasu.
Bardzo dużo motocyklistów zatrzymywało się i  pytali czy nie potrzebna pomoc. Sami dzwonili po mechanikach albo dawali namiary.
Są na tym świecie jeszcze dobrzy ludzie.

CWKO pozdrawia!

Marcin/Grudek

hmm a Patkowi jak maszyna padła w Bieszczadach to nikt się nie zatrzymał :( Dobrze że był z nami dobry specu bo tak to byśmy płakali :P

Szczurkov

CWKO zawsze znajdzie pomoc, nawet u obcych ludzi! Obi współczuje penelopie.
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

marcings

Obek głowa do gury i mam nadzieję, że jak wrócimy to twoja niunia już będzie na chodzie ;) A tak właściwie to może masz już jakieś info co z nią? Ewidentnie jej nie było po drodze, ale narowiste motorki tutaj też kopią i chcą jeździć niekoniecznie tam gdzie my.

Obi

no nie ma co sie zalamywac. diagnozy jeszcze nie ma, moze wstepnie dr ogladnie w poniedzialek, na tygodniu i tak pracuje to bym  nie smigal. tylko chcialbym wiedziec jak najszybciej co jest bo mi to siedzi w glowie.
CWKO pozdrawia!

Jaszczur

Obek próbowaliście na trasie odciąć czujnik temperatury i złączyć przewody tak żeby wentylator chodził cały czas?

Obi

Paweł no był taki plan po ewentualnym odpaleniu Penelopy, ale jak wiesz marnie to wyszło.
CWKO pozdrawia!

jacu

my już w domku

wyjazd nam się udał znakomicie ze wspaniałym towarzystwem szkoda tylko że Obi nie mógł dotrzymać nam towarzystwa do konca

acha Obi powiedz tej penelopie że i tak ją zaciągne na wschód choćby siłą i żadne fochy jej nie pomogą  ;D
GG 4875121

Obi

Choćby na lawecie to pojedzie. trzeba szykować następny weekend bo muszę to wszystko teraz sobie odbić  ;)
cieszę się że Wam się udało. Pozdro.
CWKO pozdrawia!

Jaszczur

Jacu jak Twoja maszyna coś w niej siadło bo na fotach widziałem, że BMW żarówka, Motorynce urwała się rączka od hamulca u Obek jak wyżej napisane.

marcings

Jak Jacowi powiedziałem, że mu guma nieco siedzi to zaczęło mu coś buczeć .... 8)
No i musiał naluftować sobie gumy, hehehe siła sugestii chyba zadziałała.
Ale faktycznie coś lekko przysiadnięta była.

Co prawda małe to pocieszenie dla Obka, ale nikt z nas nie wrócił choćby bez małej robótki w swoim motku.

jacu

nie chciałem żeby im było głupio że tylko mi sie nic nie zepsuło to sobie chociaż powietrza dobiłem żeby nie było hehehe  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
GG 4875121