1 Listopad 2020, 01:07:22

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Tor wyścigowy w Kielcach - WAŻNE!!!

Zaczęty przez Motorynka, 11 Sierpień 2009, 20:01:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

mija

nie sądzę żeby poparcie było wprost proporcjonalne do szans żeby coś zrobić ;) gdyby tak było kobiety nie miałyby prawa głosu do tej pory i panowałoby niewolnictwo ;D

Andrzej

To jest  pomysł , wróćmy do niewolnictwa i zagońmy niewolników do budowy toru jak do budowy piramid a jak się rozpędzą to może i jakąś autostradę zrobią.

P.s. mija bez Twojej pomocy bym na to nie wpadł ;D ;D ;D

Iza

A ja dzisiaj rejsowo płynę...

"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy."

;D

mija

fiu fiu Andrzeju twórcze ::) padam na kolana z podziwu i błagam o więcej
a gdzieżby tam pomoc ;D co my kobietki możemy wiedzieć ;) nawet jeśli pomoc to całkiem niechcąco musiała wyjść :P idę tipsy pomalować bo mi się stokrotki zdrapały jak kręciłam włosy na wałki ;) ;)

Andrzej

Ja tylko żartowałem, a Ty zaraz o kolanach,tipsach,włosach,wałkach . To tak jakoś wyszło.
Już się nie wygłupiam sorki. ;D

mija

ale ja też zupełnie dokładnie tak jak Ty :P nie wszyscy rozumieją moje żarty hehhehe

jacu

Nie no nie wytrzymam
troche mnie tu wszyscy wk.......cie
jako chyba jedyny lokalny patriota na tym forum powiem że straszne z was mięczaki
Kolega zaproponował naprawdę fajną ideę która mimo że pewnie skończyła by się fiaskiem powinna przynajmniej nie spotkać się z taką krytyką jaką stworzyliście
Kolego KAMCO ja Cie popieram jeśli na coś się przydam to wal jak w dym.
Może nie ma na to szansy ale chociaż może się coś w tym temacie zrobi głośno.
a resztą się nie przejmuj.
Pozdrawiam Jacu
GG 4875121

mija

no ale że kto Cię wk.......?:) bo ja przecież też mówię że jestem za:) hmmmm? 8)

jacu

nie no ty akurat nie ;)
i dodam że chodzi mi tu o temat toru w kielcach coby sobie inni czegoś głupiego nie pomyśleli
GG 4875121

Ć.M.A

Może wskrzeszam umarły temat , ale w sprawie toru można porozmawić z chłopakami ze Scyzora. Oni są na bierząco , a nie wierzę w to by byli w opozycji do słusznej sprawy.
Ć.M.A   (Arkadiusz Dereniewicz) tel.600 206 210