2012/09/1-2 - Wieliczka BEZPIECZEŃSTWO I RYWALIZACJA 2012

Zaczęty przez Jaszczur, 26 Sierpień 2012, 13:56:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jaszczur

Czy bezpieczną jazdę na motocyklu da się połączyć z rywalizacją? Choć to ryzykowny pomysł Stowarzyszenie MotoAutostrada pokaże, że tak.

W pierwszy wrześniowy weekend, czyli 1-2.09 w Wieliczce odbędzie się impreza, która połączy szkolenie, treningi oraz zawody motocyklowe.

Wszystko zacznie się w sobotę, oczywiście od szlifowania techniki jazdy, bo tego motocyklistom nigdy za wiele. Szkolenie będzie prowadzone między innymi przez instruktora, Wielokrotnego Mistrza Polski w Wyścigach Drogowych, propagatora bezpiecznej jazdy motocyklem Artura Wajdę, z którego rad będzie można także skorzystać podczas serii jazd wolnych. Po nich nastąpią kwalifikacje do niedzielnej rywalizacji.

Drugi dzień zacznie się ponownie jazdami wolnymi i kwalifikacjami. O godzinie 14.00 rozpocznie się rywalizacja na torze. Zawody będą sprawdzianem własnych umiejętności i mają dać możliwość porównania się z innymi, nie będą zaś walką o nagrody, choć pewną formę uhonorowania najlepszych Organizatorzy przewidują.

MotoAutostrada zaprasza wszystkich do Wieliczki na Plac Targowy przy ul. Kazimierza Pułaskiego. Impreza zaczyna się o godzinie 10.00. Wstęp wolny.http://www.motoautostrada.pl/artykul/bezpiecze%C5%84stwo-i-rywalizacja-2012

Gegas

No to pięknie.... niewiem gdzie jechać... coś sporo imprez w tym czasie i powiem że ta jest bardzo atrakcyjna  8)