24 Październik 2020, 07:23:06

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Witam kolegów i koleżanki

Zaczęty przez KLEkonrad, 25 Sierpień 2012, 23:28:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

KLEkonrad

Cześć ;) Mam na imię Konrad, mam 19 lat. Mieszkam niecałe 10km od Kielc, gmina Masłów.

Jeszcze niedawno uczęszczałem do IV LO w Kielcach (sawicka), a 17 września rozpoczynam studia na UJK na kierunku, UWAGA  ;D , pielęgniarstwo. Interesuję się motoryzacją choć np. o mechanice nie mam za bardzo pojęcia, lubię grać w siatkówkę oraz na komputerze/konsoli choć na to nie ma ostatnio czasu.
Za alkoholem jakoś specjalnie nie przepadam, choć wiadomo piwko od czasu do czasu przy grillu chętnie wypiję.

Przygodę z jednośladami zacząłem w wieku 6 lat kiedy to tata kupił mi pierwszą motorynkę, później był romecik i niezwykle zadbany simson s51. Gdy miałem 15 lat jeździłem hondą dylan, ale to taka partyzantka bo miała 125 pojemności więc w obawie przed nieprzyjemnościami nie natłukłem zbyt wiele kilometrów ;) Rok później był pierwszy samochód na kategorię B1 (seat arosa 01r) i całkiem legalne podróżowanie po ulicy więc fascynacja motorami na chwilę ucichła. W zeszłym roku zrobiłem A i z zakupem motocykla miałem poczekać do przyszłego sezonu (prawdopodobnie byłaby to honda transalp) lecz widząc i słysząc przejeżdżające moto szlag mnie trafiał, nie mogłem wytrzymać więc zanabyłem po taniości takiego oto klekota z paskudną różową kanapą :D

Na razie jeżdżę trochę jak cygan w jeansach i bluzie, ale jak odłożę trochę kasy to napewno odpowiednio się ubiorę ;) pozdrawiam
KLE 92, TDM 03 :)

Cezary

Witamy w KFM i witam nastepnego KLEkota :)
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

Jaszczur

pająk

Witaj!!!  :)

Kanapa rzecz nabyta. Mamy tu akurat przyjaciół którzy obszywali już co nieco za małą kasę na bardziej męski kolor...  ;)
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Gegas

Witamy na forum! zdaje się że widziałem wczoraj twoje moto pod intercarsem  ;)

Dudu

KLEkonrad

:)

Czarek, a poza naszymi jest więcej klekotów w klubie? :D

Pająk, zainteresuję się tym tematem raczej bliżej jesieni bo jak jest ładna pogoda to nie bardzo mógłbym wytrzymać bez jazdy na moto. Ale dzięki za informację ;)

Gegas, bardzo możliwe. Jestem tam niemal codziennie, nawet po kilka razy bo mój tata zajmuje się mechaniką  ;)
KLE 92, TDM 03 :)

wirus

Hans

RyZyK

Pozdrawiam
RyZyK

Kuba`125

Dziewięć pięć czteRRy ;D

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton