25 Październik 2020, 00:21:36

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Pomoc przy przygotowaniu wjazdu pod lokal.

Zaczęty przez Szczurkov, 24 Sierpień 2012, 11:26:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

KLEkonrad

Przepraszam chłopaki ale dzisiaj nie dam rady w ogóle wpaść. Na domiar złego rozrusznik w motorze wyzionął ducha  >:(
KLE 92, TDM 03 :)

spaw

u mnie to samo ;/ kur**** mać...
Rano poszedłem do garażu a tu nic. Motocykl nie kręci... Mam tylko nadzieję, że zdążę w tym tygodniu coś pomóc przy wjeździe
tel. 512-120-906

Naitsabes

Dziś na łopacie Cezary, Szczurek i Ja. Wykopaliśmy kolejny skrawek ziemi psując przy tym taczkę (siekierką lada moment naprawiliśmy), powiesiliśmy na lokalu baner (jest do naciągnięcie bo brakło nam kołków), pomęczyliśmy się z korzeniami i na dziś mieliśmy dosyć. Do weekendu ma przyjechać pierwszy transport destruktu - wszelka pomoc mile widziana.

jacu

może jutro popołudniu? wtedy mógłbym być i ja
GG 4875121

Cezary

Rano bede wiedzial czy bede obecny przy lopacie...jak cos to bede dzwonil. Kto jutro jest obecny?
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

Naitsabes

Nie wiem czy ktoś będzie. Ja odpuszczam bo muszę sporo nadrobić. Musicie przekręcić do Szczurka.

Szczurkov

Destrukt wysypany. Teraz potrzeba rąk do pracy żeby to rozgarnąć i ubić skoczkiem. Cezary załatwiaj skoczka  ;)  ;D

BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Duszmen

Wszystko fajnie tylko musimy to teraz jak najszybciej rozłożyć na glebę, bo jak ta hałda złapie wilgoci to tylko kilofem to zbierzemy.
Wszystkich chętnych do pomocy zapraszamy z własnymi łopatami:
czwartek - spotkanie - Club House, godz 17.00
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Duszmen

Cały destrukt asfaltu pod lokalem jest już wyłożony , nie będę wymieniał kto był i jak długo bo Ci co byli wiedzą :)
W sobotę od rana jak ktoś chce pomóc przy pracach w lokalu to zapraszam od 10.00
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20