26 Wrzesień 2020, 21:35:46

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/09/27 9:00 - "Zakończenie Sezonu 2009"

Zaczęty przez Radek, 9 Wrzesień 2009, 21:08:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

pawel

Niestety w firmie gdzie pracuję i firmie matce. Dziś dostałem odpowiedz na reklamę, baner - brak zgody :(

Naitsabes

I gitara, jeśli chodzi o Allianz to też są za. Nie mają banera (standard :P) i jak się wyrobią do niedzieli z nim to zawiśnie. Powiedzieli natomiast, że czy ten baner będzie czy też nie to i tak STÓWKĘ dostaniemy, daje im namiary na przelew i fakturka będzie potrzebna. Czy poza banerami jest coś więcej? W gazecie lista sponsorów czy coś takiego by mimo wszystko jeśli baneru nie będą mieć jakoś ich zareklamować?

czoperski

Rozmawiałem z ekipą z Chmielnika - "Magneto".
Jeśli pogoda dopisze to postarają się przyjechać a może ściągną jeszcze swoich znajomków z Miechowa...
;)

pawel

22 Wrzesień 2009, 15:26:14 #93 Ostatnia edycja: 22 Wrzesień 2009, 15:27:55 by Pawel
Z tego co widzę chyba Thor koordynuje imprezę dlatego na czwartek dobrze by było żeby na kartce były już spisane zadania do zrobienia tak żeby w czwartek wpisały się konkretne osoby do ich wykonania.
Osoby do pilnowania i ustawiania moto w parku.
Była mowa w Stangrecie od odgrodzeniu maszyn taśmą.
Kto zawiesza i gdzie banery.
Trasa parady i osoby wyznaczone do blokowania skrzyżowań (najlepiej ubrane w odblaskowe kamizelki lub np. czerwone rogi na kaskach :) ). Policja pewnie tylko poprowadzi itp. itd.

thor63

22 Wrzesień 2009, 15:35:12 #94 Ostatnia edycja: 22 Wrzesień 2009, 16:52:08 by thor63
Paweł sorki Thor nie koordynuje imprezy lecz  uczestniczy jak większość w jej organizacji  moim zdaniem takie pytanie to Radek , Kali , Sebool
pozdro
-Prawdziwa miłość porusza się na dwóch kółkach-

http://picasaweb.google.pl/sz.thor63/MojeFoty?authkey=Gv1sRgCJK0_tXcsYz2lwE#

tel 697079947 Marek Olczak

pawel

Właśnie nie widziałem do kogo zwrócić się z tym pytaniem, sugestią.

Duszmen

Spoko Paweł, wszystko będzie na czwartek dopięte. Działamy cały czas a na czwartek jak masz jakies propozycje to weź ze sobą. Zaraz lecę do Zarządu dróg po zgodę na paradę, później do Ruchu drogowego. Będzie ok (mam nadzieję). Park ogarniemy na spotkaniu i inne rzeczy też. pozdrawiam.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

pawel

Cytat: Duszmen69 w 22 Wrzesień 2009, 15:40:01
Spoko Paweł, wszystko będzie na czwartek dopięte. Działamy cały czas a na czwartek jak masz jakies propozycje to weź ze sobą. Zaraz lecę do Zarządu dróg po zgodę na paradę, później do Ruchu drogowego. Będzie ok (mam nadzieję). Park ogarniemy na spotkaniu i inne rzeczy też. pozdrawiam.

Myślałem, że tylko wystarczy do Policji. Dobrze wiedzieć.

pawel

Mam dwa banery:
1. Kawasaki, Klesyk- http://www.warszawska347.com/
2. Sklep komputerowy - Comprix http://www.comprix.pl/
W piątek zawożę im FV i odbieram banery.

Radek

Nieźle,
przyda sie bo kieleckie zespoły rockowe wymiekły i trzeba zatrudnic DJ-ja.
Jeżeli ktoś zna jakiegoś to niech da namiar - jutro obdzwaniamy.

nysander

jaki budzet przewidziany na DJ? tak pi razy drzwi? (wiem ze im mniej tym lepiej ale powiedzmy max)

Radek

Z mojego doświadczenia i jednej rozmowy wiem, że zagraja od 12 do 19 za 500zł. Dobrze jeżeli ma dobrą nawijke i poprowadzi konkursy - taki wodzirej.

pawel

I mam potwierdzony trzeci baner :)
Z mojej strony wydruk plakatów 150sztuk + 3 banery :)

Duszmen

UWAGA MOTÓRKI, DOBRE WIEŚCI!! Parada dopięta, jest zgoda Miejskiego Zarządu Dróg i Wydziału Ruchu Drogowego KWP  ;D
Przejazd trasą:
Hotel Stangret, ul Kusocińskiego, ul. Szczepaniaka, ul. Husarska, ul. Ściegiennego, ul. Ogrodowa, ul. Żytnia, ul, Żelazna, ul. Czarnowska, al.IXWieków, ul. Źródłowa, ul. Tarnowska, ul. Seminaryjska, ul. Krakowska, al. Legionów, ul. Szczepaniaka, Hotel Stangret, ul. Kusocińskiego będzie nadzorował sam Naczelnik WRD w Kielcach.

Jest i druga dobra wiadomość ale to już może Iza zapoda jutro na spotkaniu. Pozdrawiam wszystkich i modlić się o pogodę.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

mlodzian66

Brzmi wszystko bardzo fajnie, z chęcią się pojawię i może na spotkaniu jutro tez będę jak czas pozwoli. :)