24 Listopad 2020, 17:32:29

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/09/27 9:00 - "Zakończenie Sezonu 2009"

Zaczęty przez Radek, 9 Wrzesień 2009, 21:08:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

pawel

Cytat: Radek w 16 Wrzesień 2009, 11:13:11
Cytat: Pawel w 15 Wrzesień 2009, 18:09:26
Plakaty:
Sklep ze skuterami (ul. Warszawska 347) - zawieszony A4, na ich www tez będzie.
Sklep Yamaha (ul. Warszawska) - zawieszony A4
Sklep Liberty (ul. Jeziorańskiego) - zawieszony A4
Sklep e-kaski (ul. Okrzei) - zawieszony A4,

A co z ich udziałem w imprezie?

Sklep Warszawska347 jest zainteresowany postawieniem stoiska ale nie było właściciela.
Sklep Yamaha musi przemyśleć temat.
Sklep Liberty - raczej nie.
Sklep e-kaski - nawet nie poruszałem tematu bo gość krzywił się o plakat.
Ogólnie powiedziałem im że pod koniec tygodnia będą ustalanie co do formy, czas trwania itp. wtedy się podjedzie do nich i będzie już konkretna rozmowa.
W czwartek porozmawiamy w St.....

thor63

W temacie Naszywki KFM macie informacje i zdjęcia w realu , oraz jak zamawiamy .
Jeżeli ktoś chce mieć naszywkę na 27 muszę zamówienie złożyć w Piątek musu absolutnie nie ma . Szczegóły jutro w Stangrecie
pozdro
Thor
-Prawdziwa miłość porusza się na dwóch kółkach-

http://picasaweb.google.pl/sz.thor63/MojeFoty?authkey=Gv1sRgCJK0_tXcsYz2lwE#

tel 697079947 Marek Olczak

Naitsabes

16 Wrzesień 2009, 15:06:47 #62 Ostatnia edycja: 16 Wrzesień 2009, 15:09:08 by Naitsabes
Co do Liberty oświadczam co następuję: Właśnie od nich wróciłem, zdziwiłem się, że plakat już wisiał bo nie było mnie wcześniej na forum ;]. W każdym razie podmieniłem na większy format.

Co do sponsoringu czy wystawienia się z ich strony sytuacja wygląda następująco. Rozmawiałem z Pawłem i nie bardzo im się po prostu chce pracować całą niedzielę i tu się im nawet nie dziwie. Myśleli o pojawieniu się tam prywatnie. Koszty jakie zaproponowaliśmy są dla nich zerowym problemem. Za dużo dla nich kłopotu by maszyny przewozić, być tam cała niedzielę służbowo. Z drugiej strony nie odmówili jeszcze ale wystawić się to raczej się nie wystawią.

Jeśli chodzi o baner to są jak najbardziej za. Jutro Piotr do mnie będzie w tej sprawie dzwonić bo nie mają baneru u siebie. Jestem z nim w kontakcie, poinformuje jak się coś wyklaruje.

pawel

16 Wrzesień 2009, 15:11:06 #63 Ostatnia edycja: 17 Wrzesień 2009, 10:58:40 by Pawel
Plakat wczoraj zawieszony u Szuster motocykle.
Sklep w okolicach Nowin http://www.szustermotocykle.pl/

TomekAAA

Sklep motocyklowy na Pocieszka oplakatowany A3 1 szt.
Co do sponsoringu (banera) odpowie w tym tygodniu.

To narazie, pracuję nad 5 sponsorami...

Duszmen

No no no, muszę przyznać że się dzieje! Jutro przed spotkaniem jadę do Buska, zaproszę znajomych motomanów, powieszę ze 2 plakaty. Jeden w knajpie w której się spotykają i drugi u zaprzyjaźnionego mechanika moto w zakładzie.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Arek

A jest tu ktoś może z okolic Jedrzejowa?Możnaby zawiesićjakiś plakacik gdzieś na rynku (myslę że znajdzie się miejscówa i pozwolenie), lub mam paru znajomych, u których w firmach możnaby zawiesić.

pawel

Wrzuciłem plakat jako zdjęcie główne na nasza-klasa.pl. Jak ma ochotę też niech doda do galerii :)

Motorynka

Hehe Pawel widzisz swietny pomysl :)

Duszmen

Do Jędrzejowa i do Pińczowa dałem moim kierowcom po plakacie, dziś po południu będą wisieć.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

mija

może w samochodach swoich na szyby powrzucać?  8)

thor63

Bardzo dobry pomysł kto ma A4 dawać dzisiaj do Stangreta

thor63

Potrzebuję jeden duży plakat jak jest wolny

SebOOl

Plakaty A3 przywiozę dziś do Stangreta
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

Radek

18 Wrzesień 2009, 01:37:32 #74 Ostatnia edycja: 18 Wrzesień 2009, 13:39:23 by TomekAAA
Dzisiaj w Stangrecie została spisana lista sponsorow ktorych bedziemy reklamowac na imprezie. Była prośba o zorganizowanie sponsorow obu imprez na organizacje i nagrody dla uczestnikow zawodow i konkursow.

Przedstawia sie to na dzień dzisiejszy tak:
Thor Marek  (Ren Mar) 200zł
Rysiek (Car-Rys) - 50zł
Darek (Horman) 50zł
Kali (West i Agroturystyka) 200zł
Radek (BIMs Plus i Brotje) 200zł
Sebool (Sebastian i ZDZ) 150zł
TomekAAA (Sklep Motoryzacyjny "MOTOZBYT" z Pocieszka, PHU Fugit i PHU Gipsnatura) 300zł
Piotr Kotwica 100zł
Wielkie dzieki i liczymy na dalszą aktywnośc pozostałych. Ze wzgledu na niski budżet zrobiliśmy składke w Stangrecie od forumowiczow po 10zł.
Wydatki na dzien dizsiejszy:  Muzyka, plakaty + projekt, Banner - 1020zł