18 Wrzesień 2020, 10:36:30

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/09/27 9:00 - "Zakończenie Sezonu 2009"

Zaczęty przez Radek, 9 Wrzesień 2009, 21:08:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

Radek

Cytat: Naitsabes w 15 Wrzesień 2009, 14:15:14
Co do plakatów. Odebrałem wczoraj trocha tych A4. Chciałem dziś porozwieszać ale na mieście ciężko nieodpłatnie. W moim ogólniaku zawiesiłem bo pozwolili bez problemu. Na polibudzie jest spory ruch teraz więc warto bo i motocykliści tam są ale potrzebuję zgody rektora, a tą uzyskam jutro bo dziś rektora nie zastałem, a zgodzi się bankowo. W liberty, na okrzei, kawasaki itp. sobie dziś odpuściłem bo gadałem z Sebo i stwierdziliśmy, że tam damy duże plakaty. Więc jak dostane parę dużych to przejadę się po tych salonach. Chyba, że już tam ktoś był to mówcie bo nie ma sensu jeździć w miejsca gdzie ktoś już zawitał więc piszcie tu gdzie co kto rozwiesza/śił.

Jeżeli chodzi o sklepy motocyklowe to duże plakaty i rozmowa na temat udziału w imprezie.
Mamy pozwolenie na powieszenie plakatów na słupach ogłoszeniowych Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych - biorę to na siebie.
Można zapytać na dworcu PKS i PKP - wiem że KAZ ma tam wejścia, warsztaty, serwisy opon....PUBy...

kali

Jak będzie gotowy plakat i płytka media biorę na siebie tj. telewizję, radio i gazety i na deser Galerię Echo.
kali

Radek

Firma z koszulkami motocyklowymi i jeździeckimi zadeklarowała że  na 99% będzie ze stoiskiem na imprezie ;D

kali

Jestem na etapie załatwiania nagłośnienia i jakiejś oprawy muzycznej.
Jeśli ktoś zna kapele (garażowe), które chciały by się zaprezentować to dajcie namiary!!
kali

SebOOl

Cytat: kali w 15 Wrzesień 2009, 16:34:17
Jestem na etapie załatwiania nagłośnienia i jakiejś oprawy muzycznej.
Jeśli ktoś zna kapele (garażowe), które chciały by się zaprezentować to dajcie namiary!!

Warto odwiedzić bazę zbożową ... tam dużo młodych kapel ćwiczy

Plakaty bedą na dziś wieczór wydrukowane.
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

kali

Przedstawiciel jednej z nich umówiony jest już w Stagrecie na 19.00
kali

kali

Zaprosiłem też przedstawicielkę Capoeiry na 19.00
kali

pawel

15 Wrzesień 2009, 18:09:26 #52 Ostatnia edycja: 17 Wrzesień 2009, 10:58:10 by Pawel
Plakaty:
Sklep ze skuterami (ul. Warszawska 347) - zawieszony na ich www tez będzie.
Sklep Yamaha (ul. Warszawska) - zawieszony
Sklep Liberty (ul. Jeziorańskiego) - zawieszony
Sklep e-kaski (ul. Okrzei) - zawieszony

thor63

15 Wrzesień 2009, 21:27:39 #53 Ostatnia edycja: 15 Wrzesień 2009, 21:42:36 by thor63
To jak taka mobilizacja to i ja dołożę swoje trzy grosze
Wysłałem kilka zaproszeń do swoich kontrahentów z opcją sponsoringu
Dwie firmy są zainteresowane banerami jedna namiotem będą się kontaktować bezpośrednio ze Stangretem - To jako Thor
Jako Agencja Celna Ren-Mar sponsoruję nagrody do dwóch konkursów tak w granicach do dwóch stówek łącznie będzie to coś może gadżetów motocyklowych albo z wyposażenia motocyklisty
pozdro
thor
-Prawdziwa miłość porusza się na dwóch kółkach-

http://picasaweb.google.pl/sz.thor63/MojeFoty?authkey=Gv1sRgCJK0_tXcsYz2lwE#

tel 697079947 Marek Olczak

Arek

Rzut kołem zamachowym dobry, tylko dla zmyłki nazwać go "rzut dyskiem". Jak ludzie zobaczą koło zamachowe będzie zrzut.

Co do jakichś atrakcji to przeciąganie liny wg. mnie troche stare, wbijanie gwoździ spoko, nie obejdzie się bez krzywd?  :)
A może jakiś bieg z przeszkodami, z nastawieniem na prezycję a nie silę?

Rob

żeby nie było za dużo tych konkursów sprawnosciowych  :P
moge zoorganizowac grupe pokazowa disco-dance ze Świetokrzyskiego Klubu Tańca JUMP oraz pokaz Karate Kyokushin
Robert 793413323
http://reapersoflifemc.pl/

Ć.M.A

Witam ;D
chętnie rozwieszę plakaty po sklepach i serwisach motocyklowych w takich miejscowościach jak :
Końskie , Skarżysko-Kam, Starachowice,Ostrowiec Św.. Mam jednego sponsora chętnego na baner , skierowałem go już do Stangreta (powoła się na KFM). W czwartek dogadamy szczególiki. Pozdrawiam Ć.M.A
Ć.M.A   (Arkadiusz Dereniewicz) tel.600 206 210

Ć.M.A

Na imprezie pojawią się całe rodziny , mój pomysł dotyczy najmłodszych pasjonatów jednośladów. Możemy zorganizować konkurs plastyczny. Kredki i papier bierzemy z Maćkiem z GSX-a na siebie. Nagrodą dla najlepszych byłaby krótka przejażdżka motocyklem i zdjęcia z bikersami :P Na dzieciaki to działa jak nic ::)
Pozdrawiam Ć.M.A
Ć.M.A   (Arkadiusz Dereniewicz) tel.600 206 210

Radek

Cytat: Pawel w 15 Wrzesień 2009, 18:09:26
Plakaty:
Sklep ze skuterami (ul. Warszawska 347) - zawieszony A4, na ich www tez będzie.
Sklep Yamaha (ul. Warszawska) - zawieszony A4
Sklep Liberty (ul. Jeziorańskiego) - zawieszony A4
Sklep e-kaski (ul. Okrzei) - zawieszony A4,

A co z ich udziałem w imprezie?

Motorynka

hehe, cma: switetny pomsyl :) a dla facetow zdjecia z laskami na moto :P