28 Wrzesień 2020, 17:36:17

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/09/27 9:00 - "Zakończenie Sezonu 2009"

Zaczęty przez Radek, 9 Wrzesień 2009, 21:08:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

Motorynka

Skoro Seba paluszkiem trzeba pokazac to: chodzilo mi o wieksze napisy o koniach, napis "Konie nie tylko mechaniczne", no i co bedzie na tej konskiej imprezie (choc tu byloby tylko -skoki, - skoki - skoki)
A Radku czepiam, sie , bo to ty mowiles ze sie podlaczamy do nich, wiec mysklalm ze bardziej ci bedzie zalezalo na uwidocznieniu ich imprezy, ale skoro nie moze byc nackane, to wiecej sie nie czepiam. Bo przeciez Sebool wszystko sam zalatwii i zrobi a zdanie reszty sie nie liczy, wiec koniec mojego czepiania sie. Ja w przeciwienstwie do niektorych święta nie jestem.

Radek

Liczy sie zdanie wszystkich ale czas nas goni.
Na czwartek plakaty muszą byc fizycznie wydrukowane i odebrane z drukarni a  to nie jest kwestia godzin ale dni. Sebastian poswiecił kilka godzin w niedziele. Było kilka wersji i kilka koncepcji ale ta jest optymalna - kompromisowa i nie ma już czasu na konsultacje i zmiany bo dzisiaj oddajemy projekt do druku.
Jest jeszcze co robic: sponsorzy, organizacja imprezy, parady, muzyki...
Trzeba jechac dalej i ruszac z nastepnymi zadaniami. ;)

Arek

Siemka co do atrakcji: raz czytnałem o konkursie rzucania wałem korbowym, mnie to mega się podobało, moznaby załatwić jakiś wał co myslicie?

Co do rozwieszania plakatów - mogę sie z kimś skoczyć po szkole do salonu liberty motors na slodarności, mam blisko a tam warto by było powiesić plakat. Jak głupota to sry  :-\

SebOOl

@Arek
Pomysł jest dobry ... dasz radę załatwić taki wał albo może silnik od moto ktoś ma  (konkurencja podobna tyle że żutka inna :) )
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

Rob

15 Wrzesień 2009, 09:27:48 #34 Ostatnia edycja: 15 Wrzesień 2009, 09:30:18 by Rob
ja mam wał od kawy, powinien sie nadawac do rzutu :)
Robert 793413323
http://reapersoflifemc.pl/

Duszmen

U mnie w firmie zapodałem temat tego wału lub cylindra bo to coś konkretnego musi być. Dam znać czy wezmę za godzinkę-dwie.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

SebOOl

@Rob
Super. Udostępnisz na imprezę ??

@Paweł
Dobra robota
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

Motorynka

A możne przeciąganie liny? jakby cos to mam taka z 5 m, tylko nie jest gruba. Jazda wolna odpada, bo chyba nie bardzo jest tam gdzie. Picie piwa na prędkość tez odpada :) 
podobało mi sie w pinczowie wbijanie gwoździ :)

Naitsabes

Co do plakatów. Odebrałem wczoraj trocha tych A4. Chciałem dziś porozwieszać ale na mieście ciężko nieodpłatnie. W moim ogólniaku zawiesiłem bo pozwolili bez problemu. Na polibudzie jest spory ruch teraz więc warto bo i motocykliści tam są ale potrzebuję zgody rektora, a tą uzyskam jutro bo dziś rektora nie zastałem, a zgodzi się bankowo. W liberty, na okrzei, kawasaki itp. sobie dziś odpuściłem bo gadałem z Sebo i stwierdziliśmy, że tam damy duże plakaty. Więc jak dostane parę dużych to przejadę się po tych salonach. Chyba, że już tam ktoś był to mówcie bo nie ma sensu jeździć w miejsca gdzie ktoś już zawitał więc piszcie tu gdzie co kto rozwiesza/śił.

Rob

@SebOOl
Pewnie że udostępnie wał  :P
Robert 793413323
http://reapersoflifemc.pl/

SebOOl

Ciągnąc dalej temat konkursów:
1. Myślałęm jeszcze nad bieganiem wokół kija 10x a potem prosto po piwo
2. Może przeciągani liny drużynowo
3. Wchodzenie po skrzynkach piwa stawianych pod sobą (nie wiem czy da radę tam asekurację zrobić)

Duszmen

Seba, no i rzucanie deską klozetową do celu (na kołek). To nie takie łatwe. Cholera same ciężary mam w magazynie, skrzynia od Stara trochę za ciężka... hehe

Duszmen

Posłuchajta Barry'ego White'a: gadałem przed chwilą z Mariem i powiedział, że w swoim złomie (czytać:magazynie części zamiennych) ma trochę rzeczy do nap... (rzucania). Uzgodniliśmy, że dobre będzie ciężkie koło zamachowe i wał które ma. Bierzemy tak?

denwer

Cytat: SebOOl w 15 Wrzesień 2009, 14:54:03
3. Wchodzenie po skrzynkach piwa stawianych pod sobą (nie wiem czy da radę tam asekurację zrobić)

Hmm.
To może przejście od punktu A do punktu B po skrzynkach (bezpieczniejsze):
Masz do dyspozycji dwie skrzynki. Na jednej stoisz a drugą masz przed sobą przylegającą do tej pierwszej. Przechodzisz na tą drugą, zabierasz tą pierwszą zza siebie i stawiasz przed siebie itd do mety. (oczywiście jako rywalizacja).
Wbijanie gwoździ też jest fają konkurencją. Dwa lub trzy paliki do tego wielgachne gwoździe i małe młotki. Albo na czas kto perwszy, albo każda runda po jednym uderzeniu (oczywiście wygrywa osoba która pierwsza wbije gwóźdź).
Fajna jest też konkurencja z liną bungee (lub podobną). Wiąże się jeden koniec do drzewa a drugi do osoby i stawia się nagrody na jej drodze (im cenniejsza tym dalej). Niestety podejrzewam że ciężko coś takiego skombinować ale zabawa przednia.
Rzut oponą do celu (np na palik), lub rzut czymś do opony.
Zamiast picia piwa można zrobić konkurs jedzenia hotdoga lub hamburgera na czas (kto szybszy)
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/