22 Wrzesień 2020, 23:49:37

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/09/27 9:00 - "Zakończenie Sezonu 2009"

Zaczęty przez Radek, 9 Wrzesień 2009, 21:08:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

Świetlik

Ślicznie wszystkim dziękuję za doskonałą zabawę. Jeszcze dzisiaj mam mocne zakwasy na brzuchu od śmiania :) Link do paru fotek z naszego aparatu: http://picasaweb.google.pl/mennkar76/MotoPiknik?authkey=Gv1sRgCOzYxfvqm-CFeQ&feat=directlink

pawel

Cytat: kali w 29 Wrzesień 2009, 12:25:13
Napisałem podziękowanie za patronat medialny Echu Dnia i TVP Kielce.

TVP wczoraj oddałem flagę.

nysander

kali tak przepraszam że zapytam jaki patronat medialny ECHO DNIA? jakie podziękowania??? ZA CO?? za przysłowiowe pocałuj mnie w d...?

kali

Przeczytaj co napisałem dalej.
kali

nysander

oki czytalem shout'a i teraz łapię ironię choć dobrze byłoby jednak przekleić zawartość shouta tutaj

jacu

nie napinajcie się tak bo pomysle ze robiliście to wszystko dla rozgłosu i sławy. Ja się cieszę że innym się podobało.
Dzięki za wszycho
pozdrawiam
GG 4875121

nysander

jacu nie o to chodzi ... jak byla potrzeba do artykulu o otwarciu parkingu moto bo ladnie wygladac bedzie to sie znalezli a jak dostali dziesiatki maili zeby cokolwiek info napisali to nawet 1 zdania nie potrafili sklecic. czytalem ta kpine o zakonczeniu sezonu w miedzianej gorze ... normalnie smiech na sali

Naitsabes

Nie ma co debatować nad głupotą. Tak jak te głupie komentarze na linku od Motorynki. Czy banda idiotów miałaby zniszczyć nam zabawę? To pustaki bez życia, bez hobby, siedzący 90% swojego życia przed PC, wystawiając durne komentarze. Nie miałby za grosz odwagi powiedzieć coś takiego komuś w oczy. To samo było jak swojego czasu jeździłem dużo rowerem na telegrafie. Władze zniszczyły lata pracy, skocznie jakie rowerzyści zbudowali, wszystko! Bo się mohery skarżyły, że ze swoimi pudlami wychodziły tam na spacer, że głośno, że niebezpiecznie. A kto wychodzi na spacer na ścieżkę rowerową? No ale mniejsza o to bo zbaczam z wątku :], a mógłbym się o tym wypowiadać i wypowiadać.

Reasumując, olać tych bezmózgich delikwentów.

Co do Echa... Bez komentarza :P

erni

Mimo wszystko nie mylcie gazety Echo z Echo Investment i galerią.
Na otwarcie parkingu mieliśmy zaproszenie od Echa Inv., gazeta miala z tym tyle wspólnego, że też należy do pana M.S

nysander

OT: oki w takim razie mój błąd widać byłem niedoinformowany w tej kwestii

gral

Ja tylko w kwestii formalnej:
gazeta Echo Dnia od ładnych paru lat nie należy do pana M.S.
Rządzą tam "Wikingi".

Ć.M.A

czytając złośliwe komentarze na temat naszej imprezy krew mi się zagotowała.  :-[ Chętnie takiego jołopa za komputera posadziłbym na motocyklu i pozwolił mu spróbować  pojeździć. Już widzę jak z wypiekami na twarzy prosi , aby mógł pojeździć dłużej.
Zawsze znajdzie się wsza co musi zamieszać.
Miejmy to jednak w dupie ;)
Bawmy się takimi imprezami jak nasze zakończenie sezonu ,bo to efekt pracy wielu zacnych ludzi.
Pozdrawiam ;D

Ć.M.A   (Arkadiusz Dereniewicz) tel.600 206 210

shpx

Ć.M.A, a mnie takie złośliwości i banalne komentarze jak te, do których się odwołujemy, jedynie motywują do jeszcze większego działania zwłaszcza, że widać, że ich autorzy nie mają pojęcia o czym piszą. Zawiść i zazdrość - tych cech nie mają nawet zwierzęta.
A takie weszki i gnidy, co je piszą... rozgniatam paznokciem - pękają aż miło!

Cholernie żałuję, że nie dane mi było uczestniczyć w zamknięciu. Duchem byłem jednak z Wami - wspaniale to musiało wyglądać i jestem dumny, że grupa ludzi, bez żadnego interesu, potrafi się zebrać, zrobić coś naprawdę fajnego i pokazać klasę!
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

Radek

30 Wrzesień 2009, 12:41:55 #208 Ostatnia edycja: 1 Październik 2009, 00:51:36 by Radek
To jest temat "morze" i był w wielu wątkach, zgadam się z opinią że reagowanie na takie teksty nie ma sensu, a warto myśleć o budowaniu własnego wizerunku min. w taki sposób jak ostatnia impreza.

Proponuję dla odparowania i poprawy nastroju w najbliższy czwartek w ramach "poprawin" zakończenia sezonu pooglądać zdjęcia z zakończenia i innych wspólnych spotkań i wyjazdów. Ktoś pytał o rzutnik więc biorę na siebie dostęp do sprzętu a wszystkich zapraszam ze zdjęciami na płytkach i pendrivach. Mam jeszcze 500 niepokazywanych zdjęć z zakończenia ;)
kilka fotek http://picasaweb.google.com/RadekMaciek/ZakonczenieSezonu2009#

Ć.M.A

Radku pokaz slajdów to zajefajny pomysł ;D
Myślę ,że warto zapytać ludzi co sądzą o stworzeniu jednej płyty z wszystkimi dostępnymi fotkami z dograną muzyką . Coś na wzór wideoklipu. Ja z chęcią w zimowe wieczory zapuściłbym taką płytkę i z browarkiem w ręku .........  ;) :D :P
Do jutra w Stangrecie
Ć.M.A   (Arkadiusz Dereniewicz) tel.600 206 210