25 Wrzesień 2020, 23:40:30

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/09/27 9:00 - "Zakończenie Sezonu 2009"

Zaczęty przez Radek, 9 Wrzesień 2009, 21:08:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

zeppelin

Motorynko, na takie komentarze jak w gazecie to nawet człowiek nie ma siły odpowiadać, szkoda nerwów, po prostu ciemnogród  :-(
rób co chcesz, niech to będzie prawem

TomekAAA

No i jeszcze przecież ja też robiłem zdjęcia na MOTO-PIKNIKU

Dla każdego coś miłego!!!!!

Motorynka

Dzieki zeppelin :)
ale to naprawdę boli jak ludzie tak pisza i mowia, albo zachowują sie jak ten na skrzyżowaniu :( 

nysander

czy ktos czytal dzisiejsza wyborcza i wie czy wogole cokolwiek napisali? bo echo dnia totalna porażka ... same wiejskie festyny i nic o nas nawet jednej linijki ;/

Motorynka

Kilka fotek z mojej sesjii z zaskoczenia :)  zrobionej przez osobistego fotografa :D  dzięki Wojtek :)
http://picasaweb.google.com/Motoryk/MotopiknikKielce#

konserwa

Ze zdjęć wnioskuję, że po zmroku było najciekawiej.....
Szkoda, że do domu wrócić trzeba było.....

nysander

29 Wrzesień 2009, 09:02:45 #186 Ostatnia edycja: 29 Wrzesień 2009, 09:06:09 by nysander

Radek

29 Wrzesień 2009, 10:35:42 #187 Ostatnia edycja: 29 Wrzesień 2009, 10:48:58 by Radek
Brawo Gazeta Wyborcza, bardzo fajny tekst, i wielkie dzięki dla TV Nowa Kielce.
Ale nie masz racji nysander, Echo napisało, na przedostatniej stronie jest wielki artykuł 3x3cm, piszą że kierowcy jednośladów wczoraj żegnali sezon na Miedzianej Górze i jest zdjęcie dzieci na skuterkach.  ;D ;D ;D ;D ;D

Tak czy inaczej wielkie dzięki wszystkim za pomoc w organizacji imprezy, i wszystkim Gościom za przybycie na naszą imprezę.

TomekAAA

Za to miód na nasze cylindry, z telewizji NTV Kielce.

Niestety trzeba obejrzeć całość (za pierwszym razem) aż do 12:34 min, ale WARTO.

thor63

Nie wiem kto steruje w Echu Dnia ale myślę , że gazeta schodzi na psy . Wyszli z założenia , że najlepiej jak im przyniesie się gotowy materiał i jeszcze ekstra zaprosi na imprezkę koniecznie z bufetem . Coś im się w główkach poprzewracało . Co do komentarzy w dyskusji w Gazecie.pl nie ma się czym przejmować bo moim zdaniem to komuś gul skacze że po prostu siedzi w domu jakiś nieudacznik i jątrzy . Po wypowiedziach można wnioskować , że siedzi dupek w domu i się czepia . Nie podejmować tematu w takich dyskusjach szkoda czasu przed kompem
Pozdro
thor
-Prawdziwa miłość porusza się na dwóch kółkach-

http://picasaweb.google.pl/sz.thor63/MojeFoty?authkey=Gv1sRgCJK0_tXcsYz2lwE#

tel 697079947 Marek Olczak

gral

Może z tym Echem nie tak do końca źle jest.
Gdybym wiedział że jest potrzeba kontaktu ze "sternikiem" nie byłoby żadnego problemu.
Myślę że rozpoczęcie sezonu mogliby objąć medialnym patronatem i na pewno zroią to dobrze.
Zresztą w czwartek możemy o tym pogadać. Mam doświadczenie z wystaw psów i każdą taką imprezę poprzedza zawsze cykl artykułów związanych z tematem. Myślę że wiadomość o zakończeniu nie trafiła do właściwej osoby a u nich teraz w ramach cięcia kosztów jest 3x więcej roboty niż możliwości.

thor63

Gral bez urazy o ile pamiętam ostatnie artykuły w Echu nie stawiały nas motocyklistów w z byt dobrym świetle . Odniosłem wrażenie , że osoby tam szukają taniej sensacji i bazgrolą co im się żywnie podoba . Pokazać się z tematem pod aktualne zapotrzebowanie . Ja osobiście w tej sytacji nie chciał bym aby taka gazeta była patronem medialnym . Impreza nasza uważam była bardzo rozpropagowana i w formie plakatów i wyświetlana na banerach przy hotelu Centralnym i na Sienkiewicza . I nie ma dla mnie wytłumaczenia , że sa koszty i cięcia . Swoją prace należy wykonywać dobże . Co by było jak byśmy w swoich firmach gdzie pracujemy wykonywali swoje obowiązki na odwal ( mam tu na mysli informacę o zdjęciach dzieci na skuterkach ) . Odpowiedź nasuwa się sama .
Lepiej jest napisać srtykuł , że jakiś motocyklista odkręcił manetę na dwie paki zdiął dwa znaki i dodać zdjęcie zwłok w worku . Taki artykuł znajduje poklask.
Sory jeżeli kogoś obraziłem ale mam takie odczucia co do Echa.

gral

Nikt się nie powinien obrażać, każdemu wolno ( a bunajmniej tak mi sie zdaje) wypowiadać swoją opinię.
Co do przyczyny takiego a nie innego podejścia "Echa" do motocyklowego świata to można ją poniekąd znaleźć w komentarzach z "Gazety".
Dziennik się musi sprzedawać , a kupią go w większości rządni sensacji "zgryźliwcy" którzy czepią się wszystkiego żeby tylko byl tema do plotek.

thor63

I tu sie z tobą zgadzam w 100% dobra kończymy Gral temat bo otworzymy  puszkę pandory
pozdro
thor

kali

29 Wrzesień 2009, 12:25:13 #194 Ostatnia edycja: 29 Wrzesień 2009, 18:46:07 by TomekAAA
Napisałem podziękowanie za patronat medialny Echu Dnia i TVP Kielce.

Cytat Shout Box:
kali:P. Jarku pomimo naszego sąsiedztwa nic Pan nie zrobił aby Pan i Pana Echo Dnia było w zgodzie z motocyklistami   Bardzo dziękujemy za opiekę medialną i już deklarujemy pomoc jeśli zajdzie taka potrzeba z Waszej strony.  A oto kilka opinii o Was z ...
kali