4 Grudzień 2020, 20:59:56

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/09/27 9:00 - "Zakończenie Sezonu 2009"

Zaczęty przez Radek, 9 Wrzesień 2009, 21:08:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

denwer

Ja też jestem do dyspozycji, ale co i jak to myślę że ustalimy w czwartek.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Duszmen

Moja firma niestety nie może partycypować w kosztach ale jeśli każda para rąk będzie dobrze widziana
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Duszmen

kali

Sorki ale mam zamykany komputer na weekend.
Bardzo podoba mi się pomysł z tymi zdjęciami ,nie wiem tylko czy zdjęcia będą na tyle dokładne.
Wszystkie dopisy na plakat też w porządku, nawiązanie do koni mechanicznych i tradycyjnych super!!!
Mniej bym pisał o atrakcjach jakie mają być (organizowane przez nas) bo lepiej czymś miłym zaskoczyć niż czegoś nie zrobić.
Jeszcze raz poczytam i podpiszę się pod czyjąś propozycją.
kali

TomekAAA

Dzisiaj będzie gotowy plakacik - powali was na kolana!
Dużo lepszy Sławku niż ten co dostałeś ode mnie.

Szczurkov

Proponuję zapytać w kilku z gazet Świętokrzyskich lub radio rozgłośni o sponsoring. Pewnie ktoś się zgodzi...
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

SebOOl

Cześć
Jeżeli ktoś może załatwić jakichś sponsorów to proponuję następujące stawki:
- wywieszenie banera na terenie imprezy 100 zł netto
- postawienie namiotu lub stoiska 300 zł netto
- Jeżeli ktoś znajdzie bardziej hojnego darczyńcę to będzie miodzio

Organizatorem imprezy jest Stangret i to na jego konto będzie trzeba przelać kasę (szczegóły podam później). Po wpłacie oczywiście faktura VAT.

Pod koniec tego tygodnia będzie trzeba rpzejechać po kielcach i rozwiesić plakaty. Ponadto odwiedzić sklemy motocyklowe i zapytać o sponsoring, lub wsparcie w postaci fantów na nagrody (oraz okeić ich plakatami)
Kto chętny ??

Jeżeli ktoś może nas jeszcze w jakiejś formie wesprzeć to niech pisze.

Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

thor63

Potrzebuję plakat na meil będę wysyłał do swoich kontrahentów pismo w sprawie sponsoringu plakat będzie jako załącznik
marek@ren-mar.kie.pl

-Prawdziwa miłość porusza się na dwóch kółkach-

http://picasaweb.google.pl/sz.thor63/MojeFoty?authkey=Gv1sRgCJK0_tXcsYz2lwE#

tel 697079947 Marek Olczak

Szczurkov

Ja chętnie pomogę rozwiesić plakaty!
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Duszmen

Ja też porozwieszam i młody na chętnie pomoże.

SebOOl

14 Wrzesień 2009, 16:31:13 #25 Ostatnia edycja: 14 Wrzesień 2009, 16:33:56 by SebOOl
Poniżej plakat (trzeba chwilę poczekać aż się załaduje).

Plakat jest w lekko skompresowanym jpg więc można wysyłać do potencjalnych sponsorów.
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

Naitsabes

Też mogę pomóc w rozwieszaniu. W galerii św. jeśli jeszcze znajomi są na wakacyjnej robocie to mam 1 sklep i stoisko gdzie bankowo pozwolą. Co do organizacji na samym pikniku chętnie pomogę. Widzimy się w czwartek to się jeszcze ustali szczegóły.

Szkoda tekstu odnośnie koni mechanicznych, a żywych. (tak wiem, zawsze się muszę czepić :P) ale tak czy siak plakat rewelacja, wyrazy uznania dla twórcy ;)

Motorynka

Hmm, ja tez sie czepie!!!!!!! po 1 o to porownanie konikow, a po 2 to miala byc wspolna impreza, a wyglada na plakacie, jak na odwal sie info, i to w bardzo skromnej postaci, anie sczegolow, gdzie, ani co bedzie, dlaczego? mialy to byc dwie imprezy, a nie jedna.

SebOOl

@Motorynka
To się nie czepiaj chyba że masz coś konstruktywnego do dodania a nie na zasadzie aby coś napisać :p

Radek

Cytat: Motorynka w 14 Wrzesień 2009, 18:30:25
Hmm, ja tez sie czepie!!!!!!! po 1 o to porownanie konikow, a po 2 to miala byc wspolna impreza, a wyglada na plakacie, jak na odwal sie info, i to w bardzo skromnej postaci, anie sczegolow, gdzie, ani co bedzie, dlaczego? mialy to byc dwie imprezy, a nie jedna.

Skoro sie czepiasz!!! ;) ... po 1 jak nackamy na plakacie referaty to bedzie nieczytelny :P, po 2 jest info o zawodach na "naszym" motocyklowym plakacie  8)(a odwrotnie nie), po 3 co do szczegołow to ich nie ma bo nikt nie raczył był zorganizowac pwenego scenariusza i konkretnych zdarzeń, a czas leci ::) (od czwartku zostanie 2 tygodnie), i jak ktoś czyta do końca to widzi że są dwie imprezy :-*.
Plakat to tylko jeden środek przekazu, jest radio, TV... zaproszenie do działania nadal jest aktualne ;D.
Na plakacie jest: Parada, prezentacje, konkursy, niespodzianki... - liczymy na wypełnienie tego nic nie mowiącego programu trescią.
W czwartek pełna mobilizacja wszystkich chetnych do działania! ::)