25 Październik 2020, 05:15:53

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Pytanie

Zaczęty przez Rafał, 31 Lipiec 2012, 23:59:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rafał

Można zatankować dwa różne rodzaje paliwa za jednym razem (np. ropa do baku, pb95 do kanistra)? Czy trzeba zapłacić po zatankowaniu ropy i dopiero lać benzynę? Tak pytam z ciekawości :)

Tęsknię za czasami gdy za 50zł można było napełnić bak, teraz kosztuje mnie to 90zł :(.
Aha, od jutra paliwo ma znowu drożeć.

Wątek trochę lichy, więc można usunąć jak będzie komuś przeszkadzał/ zaśmiecał
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Jaszczur

Z tego co mi wiadomo to nie ma takiej możliwości. Jak były duże mrozy to czasami do ropy dolewa się trochę benzyny tankowałem 1 litr benzyny płaciłem, wracałem i lałem do pełna ropę.
Dystrybutor po pistoletu jest blokowany dopiero pan/i na kasie po zapłaceniu go odblokowuje i można dopiero drugi raz zatankować.
Jak zdejmiesz pierwszy pistolet i naciśniesz spust to nawet jak zdejmiesz drugi pistolet bez odkładania pierwszego to nie zatankujesz z tego drugiego.
Można spotkać jeszcze stare typy dystrybutorów gdzie po odłożeniu pistoletu można było zdjąć pistolet i dalej tankować (czyli Ty czekasz w kolejce do kasy a ktoś do karnistra tankuje na twój koszt) ale są to dystrybutory tylko na jeden rodzaj paliwa np. w Pińczowie.

Rafał

Dzięki za odpowiedź, już wszystko jest wyjaśnione :)
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton