26 Październik 2020, 07:12:14

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Ocena kombiaka

Zaczęty przez Kariot, 30 Lipiec 2012, 15:44:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kariot

Witam.
Co sądzicie o tym kombi? Właściciel nie wie jaki to model  :-\
To chyba zwykła bydlęca skóra. Jak sądzicie. Myślę, że co narazie lepszy kombiak mi niepotrzebny.

http://allegro.pl/kombinezon-2-cz-rst-kortka-spodnie-kawasaki-i2518431706.html
796-314-945

Rafał

30 Lipiec 2012, 17:11:05 #1 Ostatnia edycja: 30 Lipiec 2012, 17:23:27 by Rafał
Hehe spodziewałem się samochodu, a to kombi-nezon :p. Sprzedający wydaje się być wiarygodny (100% pozytywnych komentarzy). Osobiście skóry bym nie brał bo strasznie w tym gorąco, a kurtki/kombinezony tekstylne są dużo tańsze i bardziej przewiewne
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

pablo

Witam, jeśli to ma służyć do celów "cywilnych" to jak najbardziej, a jeśli myślisz o śmiganiu na torze radziłbym raczej jednoczęściowy. Skóra nie jest perforowana więc w letni skwar komfort faktycznie średni. Natomiast jeśli chodzi o bezpieczeństwo to moim zdaniem do tej do tej pory nic lepszego niż skóra nie wymyślono.
Nie sugeruj się rozmiarem z metki, (bywa że numeracja "w cały świat") najlepiej byłoby założyć na siebie ale to kawał drogi. Poproś więc sprzedającego żeby skrupulatnie zmierzył wszystkie długości i szerokości. Niestety w przeciwieństwie do przeciwdeszczówki takie kombi powinno być dobrze dopasowane do ciała, a kupując na odległość może być z tym problem. Możesz jeszcze spytać o możliwość zwrotu (pokrywając rzecz jasna koszta przesyłek, ew. prowizji dla alledrogo), czasami po prostu warto poświęcić parę złotych jeśli coś miałoby być nie tak. Na marginesie to ciekawy trick na podniesienie atrakcyjności sprzedawanego przedmiotu cyt. "kupiony około 4 lat temu na wyspie isle of man podczas tt racing , myślę ze nie trzeba wyjaśniać o jaką imprezę chodzi"
- niewątpliwie jest zdecydowanie lepszy od kupionego na posezonowej wyprzedaży w byle sklepiku :)
Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.

Arek

Ja na Twoim miejscu bym poszukał, bo niewiele więcej od ceny kup teraz i możesz wyrwać nowego np. Arlen Nessa, ja mam nowy z perforacją na klatce, wyjmowanymi ochraniaczami itd, i uważam że raczaej lepszy niż RST i przede wszystkim dość ogólny rozmiar.

Kariot

Fotki ciuchów przy metrówce są i wychodzi na to, że będzie dobry. Gość sam zaproponował zwrot w razie jakby coś było nie halo.
796-314-945

RyZyK

zawsze mozna sprobowac cena za skore 900 zl kiedy, trzeba zaplacic minimum ze 2 kola za w maire kombi robi wrazenie

Pozdrawiam
RyZyK