26 Wrzesień 2020, 06:31:09

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Serwisówka Honda Shadow VT750

Zaczęty przez pawel, 8 Wrzesień 2009, 22:52:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

pawel

Witam,
Poszukuje instrukcji serwisowej w pdfie do Honda Shadow VT750 C4.
Z góry dzięki za pomoc.

Naitsabes

Szkoda, ze do nowszych modeli nic nie ma :> Chętnie bym wpadł w posiadanie takiej do GSX650F ale kupować za dość sporą kasę to mi się nie uśmiecha. Nawet nie wiem czym go zalać ;] 10W40, 15W50? A 6000 się zbliża.

pawel

Cytat: Naitsabes w  9 Wrzesień 2009, 14:39:54
Nawet nie wiem czym go zalać ;] 10W40, 15W50? A 6000 się zbliża.

www.castrol.pl - tam masz dobieranie oleju :)

TomekAAA

Cytat: Naitsabes w  9 Wrzesień 2009, 14:39:54
Szkoda, ze do nowszych modeli nic nie ma :> Chętnie bym wpadł w posiadanie takiej do GSX650F ale kupować za dość sporą kasę to mi się nie uśmiecha. Nawet nie wiem czym go zalać ;] 10W40, 15W50? A 6000 się zbliża.

Ja kupiłem w zeszłym roku "instrukcję obsługi" do nowego SUZUKI DL650 w salonie Liberty Motors za 36,00 zł. To nie serwisówka ale podstawowe parametry, płyny, przebiegi, regulacje  i przeglądy (co po ilu km dokręcić, wymienić itp.) są opisane. Także koszt niewielki a trochę info jest.

Narazka!

Naitsabes

Do mojego na allegro jest za 60zl, to w liberty pewnie będzie drożej ale nie pytałem. Może faktycznie nie będzie drogo.

Arek

A dobrze na necie szukaliscie? Serwisówki polskie owszem można kupić, ale jakieś zagraniczne powinny się znaleźć. Wpisujcie service manual/user manual (obsługa)/repair manual/owner's manual/workshop manual :)

Naitsabes

Nawet i torrenty przeleciałem. Znalazłem tylko po francusku i 1 po angielsku torrent za który trzeba było zapłacić.

Kakaj

Czesc,
tak trochę z innej beczki ale w temacie Hondy. Możecie mi polecić w Kielcach dobrego mechanika do Hondy? Moja druga miłość ( piszę druga bo moja dziewczyna czasami wchodzi na forum) to Hornet 600. Do tej pory wszystko robiłem w Starachowicach. O serwisach kieleckich słyszałem niezbyt przychylne opinie. Wydaje mi się , że coś się dzieje ze skrzynią biegów. Pls o informacje.
Pozdrawiam

1977marcin

Witaj
Zapraszam do mnie
Pozdrawiam  :) :) :)
Marcin 

piter

Również pozdrawiam.
Telefon w podpisie. Masz jeszcze szansę na gratisa :  http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/index.php/topic,420.0.html
To się nazywa autoreklama   ;D
Piter
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925