26 Październik 2020, 06:25:12

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Zakup Motocykla

Zaczęty przez tome_k, 3 Lipiec 2012, 09:55:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

tome_k

Kuba`125

Ta RR-ka jest malowana i bardzo wyraźnie to widać ,właściciel zaś napisał ,że jest bezwypadkowy , a podejrzewam ,że jak była by lekko porysowana to by owiewek nie malował, sam zwróciłem na nią uwagę,ale dość dużo chce no i moto trzeba bardzo dokładnie obejrzeć bo nie wiadomo co się z nią działo i dlaczego była malowana ,bo raczej nie dlatego ,że z naklejkami była brzydsza  :D.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Kariot

Ja bym ją odpuścił, w tej cenie jest w czym przebierać.
796-314-945

tome_k

Właśnie dlatego zapytałem czy ktoś kojarzy bo liczyłem na to, że może ktoś zna i napisze mi dlaczego była malowana ;) Jeśli chodzi o cenę to jedna z tańszych. Znajomy szuka i nastawia się właśnie konkretnie na 600rr, więc w wolnej chwili szukam mu jakiś ciekawszych opcji a tego typu moto w oryginale jak na lekarstwo:(

Kariot

Oj tam gadasz... Ja też polowałem na CBR600rr, bo nie mogłem się zdecydować czy wziąć Kawę czy RR i jednak za 12-13 tysi można znaleźć fajną z 2003r.
796-314-945

Kuba`125

Za fajną trzeba dać z 15 000 zł to jest właśnie cała Honda ,motocykle super ,ale jak ktoś ma dobrą to i woła sporo.Moim zdaniem lepiej wziąć też pod uwagę np taką przerysowaną i ją dokładnie sprawdzić niż malowaną , bo tu tak naprawdę pozostaje liczyć na szczerość sprzedającego a z tą jak wiadomo bywa różnie a tak to widzimy czy to był mocny szlif czy nie ,sprawdzamy dokładnie mechanikę i wszystko mamy wyjaśnione.Powodzenia w poszukiwaniach motonga :) 
Dziewięć pięć czteRRy ;D

pająk

ja bym pojechał na Twoim miejscu i obejrzał. Powiedz, że dasz 11 tys. i zostaw numer jak będzie fajna. Nie takie cuda się zdarzają...  ;)
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Arek

Hehe, to mój sąsiad :D

Nie oglądałem sprzęta z bliska ale nie wiem czy nie jest czasem z włoch, koleś zrobił śladowe km tym jak i poprzednim motocyklem, sprzedaje bo jednak musi dokończyć budowę a nie bawić sie w motocykle. Nie powiem wam dużo ale strzelam że on i tak nie będzie wiedział co z motocyklem siędziało, także lepiej przyjechać bo to 28km od Kielc i oblukać, raczej się nie zna także mógł przy kupnie przeoczyć niedoróbki.

PS: z tego co mówił po kupnie to oddał na spory przegląd, tyle pamiętam.