31 Październik 2020, 22:43:08

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Pierwszy motocykl dla młodzika

Zaczęty przez nil, 30 Czerwiec 2012, 18:01:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kuba`125

Nie wydaje mi się ,żeby na 1 motocykl był sens kupowania fabrycznie nowego motocykla , każda najmniejsza rysa ,będzie bolała, i gleby niestety są bardzo prawdopodobne ,a przy sprzedaży można stracić sporo pieniędzy.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

MarcinKielce

---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

Kariot

Cytat: MarcinKielce w  8 Lipiec 2012, 16:13:13
Skoro tak się rozrasta wątek a nie masz przekonania do GS czy GPZ, a z początku pisałeś że budżet jest drugoplanowy może to Cie zainteresuje
http://otomoto.pl/kawasaki-zx-250r-ninja-250-2012-od-dealera-M3093442.html

W testach chwalony, mały lekki, na miasto dla Panienki może być w sam raz.

Odradzam, chyba że chcesz wziąć nówkę z salonu. Wystarczy wejść na forum Kawasaki, temat ciągnął się kilka miesięcy i wszyscy którzy szukali odpuścili i wzięli ER-6. Mieli dość oglądania wychuchanych sprzętów, ciągniętych z Niemiec i spawanych w Polsce i wydawania kasy na paliwo w błoto.
796-314-945

RyZyK

to ze byly takie i takie nie oznacza, ze nie ma ani 1 dobrego i nie spawanego;]

Pozdrawiam
RyZyK

Kuba`125

Kariot bo jak się chce wydać jak najmniej a kupić jak najnowszy to się nie dziw, to ,że jest dużo powypadkowych sprzętów to prawda ,ale nie każdy to rumowie.Prawda jest też taka ,że u nas większość najpierw patrzą na cenę , później się napalają bo taki fajny świeży motorek ,kupują sprzęt pod wpływem emocji i chwili ,a potem płacz bo coś wychodzi po pewnym czasie ;).
Dziewięć pięć czteRRy ;D

RyZyK

ja osobiscie kupilem motorek troche taniej, po delikatnym szlifie, ktory objawia sie jedynie troszke plastikami poklejonymi, pozdzieranymi troszeczke srubkami i podnozkami, ale wszysto proste, nic nie jest uszkodzone - to tez jest alternatywa na 1 motocykl, a nie mowcie mi juz, bo ludzie w polsce to teraz kazdy jest specjalista sam mialem nawet przypadek, ze przyjechal kupiec po samochod do mojego taty i dowiedzilismy sie ze samochod lezal na dachu:D ale prawda jest tez ze koles ode mnie z ulicy sprowadzil punto ktore spadlo z wiaduktu i jezdzi chyba gdzies po polsce szczesliwy nabywca do tej pory :D

Pozdrawiam
RyZyK

Kariot

Cytat: Kuba`125 w  8 Lipiec 2012, 17:37:12
Kariot bo jak się chce wydać jak najmniej a kupić jak najnowszy to się nie dziw, to ,że jest dużo powypadkowych sprzętów to prawda ,ale nie każdy to rumowie.Prawda jest też taka ,że u nas większość najpierw patrzą na cenę , później się napalają bo taki fajny świeży motorek ,kupują sprzęt pod wpływem emocji i chwili ,a potem płacz bo coś wychodzi po pewnym czasie ;).

Cena maksymalna była chyba 16 tysi, nadal uważasz, że najtańsze sztuki?
796-314-945

Kuba`125

Uważam ,że jak poszukasz to znajdziesz ,ja swojej 2 lata szukałem aż znalazłem ;). Sam przyznasz ,że jednak duży odsetek ludzi właśnie mniej więcej w taki sposób szuka motocykli ,choć absolutnie nie mówię ,że wszyscy :P.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

pat

widzę że chłopaki tutaj różne rzeczy piszą... osobiście swojej córce (gdybym ją miał) to na pierwsze moto nic powyżej 250cm3 bym nie kupił. Poza tym takie moto można kupić taniej i przez to trochę nowsze niż lata 70-80 - z tych lat też raczej bym nie kupował dla córki... no ale to tylko moje przemyślenia
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

nil

Dopadłem dopiero do compa i... jakie miłe zaskoczenie. Tyle wartościowych wpisów i porad. Dzięki Wam serdeczne koledzy za szczere informacje. Powoli przeglądam ogłoszenia i... przede mną decyzja, o której Was z pewnością poinformuje.
Wielki szacun dla wszystkich.
Jasiek.

Arek

Spoko, ale przeczytaj jeszcze raz co napisał Pająk, zanim podejmiesz decyzję. Jest mnóstwo sprzętów i w czym wybierać, ale jak wiadomo decyzja należy do CIebie, bo znasz córkę najbardziej i wiesz zapewne co dla niej dobre  ;)