18 Wrzesień 2020, 20:35:19

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Kawasaki ZX7r oceńcie

Zaczęty przez Kariot, 3 Czerwiec 2012, 21:40:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kariot

3 Czerwiec 2012, 21:40:52 Ostatnia edycja: 3 Czerwiec 2012, 21:42:45 by Kariot
Witam, mam do Was sprawę. Powiedzcie co sądzicie o tym sprzęcie: http://tablica.pl/oferta/kawasaki-zx7r-ninja-pilne-ID116D1.html#7d0daf28;r:;s:

Miałem brać inną Siódemkę no ale niestety się spóźniłem i wpadła mi w oko ta.
Sprawa wygląda tak, że chłopak przez telefon zszedł na 4000, myślę że na miejscu jeszcze się zbije, tyle że w motorze do roboty jest:
- komplet opon, (podobno na ten sezon starczą)
- rozrusznik,
- klocki,
- napęd (podobno na ten sezon starczy)
- no i standardowo oleje, filtry no i być może rozrząd.
Moto ewidentnie leżało, podobno były właściciel położył ją przy małej prędkości i poszły tylko plastiki, rama prosta, bak też. Przydałoby się ją zimą pomalować, to akurat nie problem bo znajomy zrobi to profi i nie drogo.

Takie siódemki chodzą po min 7 tysięcy. Trzeba by ją kupić, opłacić, zrobić. I tu jest pytanie czy się opłaca. Gdybym ją kupił to myślę, że na te chociaż 2 sezony zostanie.
Spójrzcie na to chłodnym okiem i powiedzcie co myślicie :)
Chyba na tygodniu pojadę ją obejrzeć, bo stoi 50 km od CK.

Na tę chwilę sądzę, że się opłaca, bo może i wyjdzie mnie tyle co kupienie w niezłym stanie ale przynajmniej będę pewny co mam.
796-314-945

pablo

Kariot nie pakuj się w to - wpierdolisz się jak osioł do Betlejem.
Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.

Kuba`125

Każda owiewka z innej parafii ,widać moto łatwo w życiu nie miało. Po zdjęciach trudno wyrokować ,ale podejrzewam ,że stan mechaniki jest taki sam jak stan wizualny, czasem lepiej dopłacić do moto ,bo naprawy i doprowadzanie jej do jako takiego stanu w  sumie wyjdą cię tyle co byś kupił taką w niezłym stanie :) .
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Mocho

tył i koła niebieskie, stawiam że to oryginalny kolor, zbiornik czerwony- jak nie był uszkodzony to czemu ma inny kolor?
tel. 660737748

Kariot

Mocho, było takie malowanie: niebieski zadupek a reszta czerwona.
Boję się, że macie rację, ale chyba jednak przejadę się i obczaję, chłopak potrzebuje kasy więc może puści za grosze jak coś to się go rozbierze na części  8)
796-314-945

TomekzCK

takie "okazje" to jedna wielka skarbonka, ja bym się w takie bagno nie ładował, i jak poprzednicy pisali napewno miało bogatą przeszłość. Zadbane egzemplarze chodzą około 7-8 tys. Za te pieniądze to lepiej kupić coś do jazdy gs 500, cb500, gpz 500.
Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

pająk

mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Naitsabes

Zgadzam się w 100% z przedmówcami. Nie pakuj się w taki motocykl. W tym segmencie cenowym nie kombinuj z taką "okazją", a zainteresuj się czymś jak GS500, GPZ500, CB500 czy nawet ZZR lub ZXR400. Sam miałem GS500 z 94 roku i śmiało mogę go polecić. Jest czym pojechać, lekki o bardzo prostej konstrukcji, dużo modeli na rynku, a i ze sprzedażą nie powinno być problemów.

ŁukaszFZ1000

Jeśli silnik i rama jest w porządku,to jest do uratowania, można go ładnie zrobić, jeśli masz trochę wiedzy w sprawach technicznych możesz mieć  kawał porządnej maszyny.
FJ1100->GSXR750->GSXR1100->TL1000R->CBR1000RR->ZX12R->SV1000S->ZZR1100->ZX10R>FZR1000EXUP>FZ1000

Naitsabes

Tylko za jaką cenę. To się tak fajnie mówi ale przyjdzie mu jedno, drugie, trzecie zrobić.... w praniu wyjdzie kolejne w efekcie czego bardziej opłaci się kupno lepszego egzemplarza.

Kariot

5 Czerwiec 2012, 00:05:48 #10 Ostatnia edycja: 6 Czerwiec 2012, 00:07:52 by Kariot
Właśnie jestem na etapie podliczania ile mnie to wszystko wyjdzie, oczywiście zaokrąglam w górę tak jakby coś...
Jeśli zgodzi się na zamianę za Rovera to na tygodniu będzie na Miłej  8)

Edit. Ok przespałem się z tematem i doszedłem do wniosku, że nie ma sensu, trafiłem też na lepszą ofertę. Co narazie nie zapeszam, napiszę jak będzie coś pewnego, powiem tylko że też Siódemka :)))
796-314-945

pająk

wstaw tą siódemkę w odpowiedni dział. Dałem Ci linka na innym forum. Dostaniesz fachowe oceny...  ;)
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Kariot

Tak, tak, już to uczyniłem. Dzięki Pająk.
PS. Widziałem Cię dzisiaj na Jagiellońskiej :)
796-314-945