2 Grudzień 2020, 15:27:34

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2012/06/29 Parada Weselna

Zaczęty przez Fafik, 29 Maj 2012, 17:03:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

Balcer

1. Andre
2. Duszmen
3. Hans
4. Nait
5. Cezary i Dorotka
6. Rafał (jeżeli nic nie wypadnie)
7. pająk
8. Obek (przekonal mnie watek o lokalu  )
9. spaw (jeżeli nic nie wypadnie)
10. pat
11. erni ( i ja )
12. :-)
13. Tomi
14. Szczurkov
15. Siwysimon1
16. furio
17. Mocho
18.Konrad
19. :-) hondzya
20. Balcer

RyZyK

1. Andre
2. Duszmen
3. Hans
4. Nait
5. Cezary i Dorotka
7. pająk
10. pat
11. erni ( i ja )
13. Tomi
14. Szczurkov
15. Siwysimon1
16. furio
17. Mocho
18.Konrad
20. Balcer
21. RyZyK ( jesli tylko nie wypadnie mi nic nie spodziewanego)

A co do drogi do miedzianki, ja mieszkam w kostomlotach, tak wiec przez caly rok musialem walczyc z korkami, jesli wyjazd kolo makro swiatla i wszystko bedzie bardzo zabite najszybszym sposobem samochodem jest z herbow wbic sie na batalionow potem zjechac w prawo tam kolo bliskiej kolo makro jedziemy skrecamy obok makro w lewo lecimy do targow z skrzyzowaniu w prawo i ladujemy sie w lodzka, o wiele szybciej bedzie sie tam dostac i wepchac niz np spod KIA czekac do swiatel i dalej, motorem to wiadomo bez problemow, a pozniej jak juz bedziemy na lodzkiej to jesli bedzie sie rozluzniac to lecimy normalnie jesli nie to trzeba przed 1 nowym wiaduktem w prawo i na 1 kostomloty i potem jestesmy w domu :)

Pozdrawiam
RyZyK

Fafik

Dzieki raz jeszcze za deklaracje przyjazdu :)

co do trasy:

Jechałem już kilkoma drogami ( przez Piekoszów, obwodnicą, przez Zagnańsk) i chyba nie będziemy kombinować. Trzeba pamiętać że będzie autokar i ok 20-30 samochodów ( a nie wszyscy są z Kielc) i o ile jazda bocznymi ulicami, jadąc samemu, ma sens to jadąc taka kolumną im droga będzie bardziej skomplikowana tym większe prawdopodobieństwo że się ktoś zgubi. A poza tym mając taką obstawę nie chcielibyśmy się ukrywać w bocznych uliczkach :) Trzeba zrobić trochę hałasu .... :)
Msza zaczyna się o 16, zakończy się ok 17, potem życzenia, także wyjedziemy ok 17:30. O tej godzinie myślę, że korków wielkich już nie będzie.

propozycja trasy:

http://maps.google.pl/maps?saddr=50.869279,20.628955&daddr=Ogrodowa+to:Trasa+73%2FTrasa+786+to:Aleja+Solidarno%C5%9Bci+to:50.961562,20.544734&hl=pl&ie=UTF8&sll=50.961299,20.545828&sspn=0.003886,0.009645&geocode=FR80CAMd28U6AQ%3BFUUoCAMd1MQ6AQ%3BFZAeCAMdBvU6AQ%3BFRBeCAMdCBg7AQ%3BFZqcCQMd3nw5AQ&t=h&mra=ls&z=12

Problem może być na światłach przy galerii echo, tam skręt w lewo ma bardzo mały pas i światła szybko się zmieniają ( można pojechać IX wieków i warszawską).  Moim zdaniem lepiej jechać razem i trochę wolniej niż dokładać ze 30 km lub wąskimi bocznymi drogami.

Co o tym myślicie?
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

Jaszczur

Moim zdaniem skoro to ma być przejazd przez miasto to trzeba unikać świateł - tną bardzo grupę.
Co do IX wieków i Warszawska światła następne już przy Galerii Korona sporo świateł.

Jak trasa ma przebiegać przez miasto to może: Mapka

Newralgiczne miejsca rondo na żytniej i rondo na żelaznej - wjazd na klaksonach powinien załatwić sprawę. Na ul. Grunwaldzkiej długi odcinek do ul. Jagiellońskiej pozwoli zbić się w grupę. Obstawienia z dwóch stron będzie wymagało skrzyżowanie 1-go maja z Łódzką.

Hans

I jak tam? Nie wiecie czy Fafik może się rozmyślił czy podjeżdżać ok 17?

Duszmen

28 Czerwiec 2012, 16:41:08 #35 Ostatnia edycja: 29 Czerwiec 2012, 10:43:18 by Duszmen
Wszystko już wiem Hans, spotkałem się z Fafikiem i wszystko obgadaliśmy. Młoda Para będzie przyjmować życzenia pod Katedrą więc spotykamy się i ustawiamy na placu katedralnym o godz.17.00 Paradę zgodnie z życzeniem Fafika poprowadzę ja, jeśli pozwolicie ponieważ będę miał łączność z fotografem i będzie trzeba trochę pod niego jechać. Fafik ma dziś wpaść do nas na spotkanie do Club House'u wieczorem to jeszcze wszystko się obgada.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

TomekzCK

1. Andre
2. Duszmen
3. Hans
4. Nait
5. Cezary i Dorotka
7. pająk
10. pat
11. erni ( i ja )
13. Tomi
14. Szczurkov
15. Siwysimon1
16. furio
17. Mocho
18.Konrad
20. Balcer
22. malyzck ( również jeśli się nic nie wyskoczy)
Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Fafik

29 Czerwiec 2012, 02:04:11 #37 Ostatnia edycja: 29 Czerwiec 2012, 05:35:24 by Naitsabes
Witajcie, przepraszam za nagłą zmianę planów trasy ale dziś rozmawiałem z kierowcą autokaru i problem jest z przejazdem seminaryjską ( do 3,5 tony) dlatego musimy dostosować trasę do autokaru.

Propozycja jest taka :

>>> TRASA <<<

Krakowska, Jagiellońska, Slichowice, Malików, koło Makro i Łódzką w lewo.

Maciek, zadzwonię rano to pogadamy.
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

Jaszczur

1. Andre
2. Duszmen
3. Hans
4. Nait
5. Cezary i Dorotka
7. pająk
10. pat
11. erni ( i ja )
13. Tomi
14. Szczurkov
15. Siwysimon1
16. furio
17. Mocho
18.Konrad
20. Balcer
22. malyzck ( również jeśli się nic nie wyskoczy)
23. Jaszczur + Ania

lukaszbiel

no ja tez sie pisze, o ile was znajde bo kielc za bardzo nie znam, ale moze jakos dam rade :)

Iza

Cytat: lukaszbiel w 30 Czerwiec 2012, 12:00:31
no ja tez sie pisze, o ile was znajde bo kielc za bardzo nie znam, ale moze jakos dam rade :)

Uwielbiam beztroskie podejście do czasu :)))
Łukaszku, parada odbyła się wczoraj :)

Buchaj

Cytat: Iza w 30 Czerwiec 2012, 14:28:40
Cytat: lukaszbiel w 30 Czerwiec 2012, 12:00:31

Uwielbiam beztroskie podejście do czasu :)))
Łukaszku, parada odbyła się wczoraj :)

hahaha trochę poza temat piszę aleeee mnieee to rozbawiło hahaha udało się wam to;) aha
szkoda że nie mogę kliknąć LUBIE TO!
Tutaj chodzi o pasję...

Rafał

http://tvnplayer.pl/seriale-online/kasia-i-tomek-odcinki,1/odcinek-100,S00E100,100.html
18:37~
"No bracie, znakomicie poleciałeś jak Honda CBR-ka 700"  :P
Tak mi się jakoś skojarzyło :)
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton