24 Październik 2020, 01:17:12

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2012/06/02 Jędrzejowskie Misiowanki

Zaczęty przez Duszmen, 29 Maj 2012, 12:42:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

Duszmen

Fundacja Miśka Zdziśka "Błękitny promyk nadziei" poprosiła nas o przybycie w sobotę 02.06.2012r. na motocyklach na festyn z okazji Dnia Dziecka w Jędrzejowie. Chcą żebyśmy przejechali w korowodzie przez Jędrzejów i pobyli chwilę na imprezie.
Jeśli będzie pogoda to ja się piszę, a później przejażdżka. Co Wy na to?

Zbiórka w sobotę 02.06 pod lokalem CKR i KFM o godz.12.30

1. Duszmen
2.
3.
4.
5.
6.

"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

pat

1. Duszmen
2. pat (jeżeli tylko uda mi się wrócić do tego czasu z Wawy)
3.
4.
5.
6.
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

spaw

1. Duszmen
3. spaw (powinienem być w domu to się dołączę gdzieś na wlocie do J-owa <o ile nic w domu nie wyskoczy ;)>)
4.
5.
6.
tel. 512-120-906

ziebavidmo

Pojawiłem się tu żeby założyć ten watek, ale ktoś zdążył mnie już wyręczyć. Więc jak w temacie zapraszamy do Jędrzejowa na Dzień Dziecka.

Ważna informacja do parady ustawiamy się na wlocie do Jędrzejowa o godz. 14:30. Godzina ta nie jest przypadkowa, o tej godzinie przyjadą wozy bojowe z Bukówki i to z nimi będziemy bujać się ulicami Jędrzejowa  ;D

pająk

1. Duszmen
3. spaw (powinienem być w domu to się dołączę gdzieś na wlocie do J-owa <o ile nic w domu nie wyskoczy >)
4. pająk
5.
6.
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

spaw

Tak więc najprawdopodobniej będę :) miejsce spotkania trochę dziwne, bo nie ma się tam gdzie zatrzymać, ale damy radę :)
tel. 512-120-906

ziebavidmo

Nic się nie bójcie, wszystko zabezpiecza Policja, będzie miejsce żeby się ustawić. Bezpieczeństwo przede wszystkim  ;)

spaw

tel. 512-120-906

pat

1. Duszmen
2. pat (jeżeli tylko uda mi się wrócić do tego czasu z Wawy) Niestety ciągle jestem w Wawie, nie ma szans żebym się wyrobił
3. spaw (powinienem być w domu to się dołączę gdzieś na wlocie do J-owa <o ile nic w domu nie wyskoczy >)
4. pająk
5.
6.
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

ziebavidmo

W imieniu fundacji " Miśka Zdziśka " i JKM Vidmo dziękuje Wszystkim tym którzy przybyli dziś do Jędrzejowa dla dzieci niepełnosprawnych oraz z domów dziecka  :)