31 Październik 2020, 13:27:13

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Zakopane pozdrawia Kielce

Zaczęty przez efkazakopane.pl, 26 Maj 2012, 23:11:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

efkazakopane.pl

Witam
Mam na imię Ewa i 26 lat. Nie jestem niestety mieszkanką Kielc, ale często tam jestem.Od roku jeżdżę Yamahą Drag Star 1100-niestety na razie tylko jako pasażer, ale intensywnie poszukuję swojej jedynej "Yamaszki" do której przyczepię czerwone szpilki.  Moje życiowe motto, które zawsze dodaje mi energii to "Motocykliści mogą więcej". Jestem wielką fanką Dżemu, na koncerty oczywiście zawsze wybieram się motorem. Mieszkam w Zakopanem, prowadzę tu swój pensjonat i chętnie przyjmuję wszystkich motocyklistów, i wszystkim motocyklistom za ładne oczy daję zniżkę. Pozdrawiam

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Kuba`125

Dziewięć pięć czteRRy ;D

pająk

mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Cezary

Witamy w KFM i dziekujemy za zaprozenie :D
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

Dżej Dżej

Witaj! Innego motocykla nie szukaj bo Yamaha jest najlepsza  ;D A co do Zakopanego to dobrze że zaproponowałas bo ostatnio padł temat soboty i niedzieli w tym pieknym miejscu więc szybciutko poprosimy o oferte na jeden nocleg  ;D
Pzdr
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

Duszmen

No witamy góralkę, jeśli jeszcze godosz po waszymu to na bank przyjada :)
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

efkazakopane.pl

27 Maj 2012, 17:39:59 #7 Ostatnia edycja: 27 Maj 2012, 17:56:13 by efkazakopane
Cytat: Duszmen w 27 Maj 2012, 14:45:47
No witamy góralkę, jeśli jeszcze godosz po waszymu to na bank przyjada :)

No wybacz ale po Śląsku nie godom  ;D

Słysołeś Panockiu jako kie górole na halak urodzajom po Ślonsku, dyć jo nie hanys, ba górol. :P

efkazakopane.pl

Jedna noc to koszt 40 zł/os w pokoju z łazienką- 10 % rabatu dla motocyklistów. Zdjęcia: www.efkazakopane.pl, tel. 695366335. Mam  u siebie taką tradycję odpalania motocykli o 24:00, dziś sąsiadce nie dałam się wyspać- była Yamaha i Honda i jakiś ścigacz- nie chcę sobie wyobrażać co będzie gdy motocykli będzie więcej, a sąsiadki i tak nie lubię :D

wirus

Hans