25 Wrzesień 2020, 13:55:56

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Wirus wita!

Zaczęty przez pająk, 7 Maj 2012, 20:01:58

Poprzedni wątek - Następny wątek

pająk

ten wątek zakładam dla kolegi Wirusa który próbował ale coś się nie udało...  :)
A teraz poprosimy o kilka słów o sobie... ;D
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

wirus

Witam. Mam na imię Łukasz, mam 36 lat. Mieszkam 8km od centrum. Mój początek to motorynka. Mając 8 lat jeździliśmy na zaimprowizowanym torze przeszkód z kolegami no i trochę się poobdzierałem, miałem nawet dostać za to bęcki ale nie było w co uderzyć bo wszędzie miałem zdrapki. Wtedy właśnie pomyślałem to jest to! Potem była jawka (mała) ,WSK, SHL. Miałem dłuższą przerwę bo ograniczał mnie brak uprawnień. 5lat temu zrobiłem prawko i zakupiłem Yamahe Fazer6 którą mam do dzisiaj. Niestety nikt z przyjaciół nie poszedł tą drogą i stałem się singlem na drodze, na początku było OK.-ej ale jazda w pojedynkę to nie to samo co latać w ekipie więc nie ukrywam że chciałbym poznać bardziej społeczność motocyklową Kielc. Pozdrawiam. Dzięki Pająk za pomoc.

TomekzCK

Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Cezary

Witamy. zapaszamy na wsolne wypady i imprezy :)
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

Kariot

Witamy, witamy  :)
796-314-945

Hans

pająk

a witaj, witaj!!!  ;)
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Kuba`125

Dziewięć pięć czteRRy ;D

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Dżej Dżej

"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

Andrew

Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej

Iza