2012/05/12 - sobota - 3 ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO CK RIDERS

Zaczęty przez Duszmen, 2 Maj 2012, 21:34:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rafał

http://www.motocykle.kielce.com.pl/moto-pogoda-kielce.html
Jakby trzymać się prognozom pogody to popada od 11 do 12, po czym będzie przerwa do 15. Ciekawe jak to jutro będzie się przedstawiało.
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

lukaszbiel

masakra z ta pogoda, wracajac myslalem ze mnie z drogi zwieje :) A mialo byc tak pieknie... :)

RyZyK

bylo okej, pogoda na sama parade byla dobra, potem chwile pochodzilem, przyjechalem do domu zjadlem poszedlem do sklepu i ulewa:)

Pozdrawiam
RyZyK

Konrad

Ja w sumie w deszczu wracałem tylko w kielcach, za kielcami już nie padało. Tak to było okej ;)

Kto ma fotki :D?

Gegas

Niestety nie dałem rady przyjechać na paradę, musiałem być w pracy :( Podjechałem przed 16 ale pogoda przegoniła większość wiary. Może innym razem uda się razem zacząć oficjalnie sezon  w CK  ;) Pozdrawiam

Kuba`125

Wróciłem cały mokry ,ale mega zadowolony  ;D,dzięki wszystkim za bardzo miłe towarzystwo .
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Duszmen

Wyszło nieźle, trochę pogoda przegoniła ludzi ale nie było tragedii. bardzo dziękuję wszystkim CK RIDERS'om i ludziom z KFM, którzy naprawdę super wszystko ogarnęli. Od parkingów, rozwijania całej bazy, po sprzątanie terenu po całej imprezie. Szacun dla Was wszystkich i wielkie dzięki. A kto dał d.... to sam wie :)
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20