26 Listopad 2020, 05:05:24

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

20.04.2012 Tor Radom

Zaczęty przez pauluss, 19 Kwiecień 2012, 00:02:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

pauluss

MA ktoś ochotę pojechać w pIątek na tor do Radomia? Wyjazd o 8.00 aby na 9 dojechać i polatać do 13.
JA się wybieram. Pogoda ma dopisać.
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

Miron

siema,

pośmigał bym ale pracuje w tych godzinach, a najlepiej paśiło by na łykendzie....

Fafik

Paweł, też o tym, myślałem ale ma padać ( jeśli nawet przelotnie to tor nie wyschnie w 5 minut). W przyszłym tygodniu ma być lepiej, to bym pojechał. Daj znać czy Ty jedziesz na 100% czy możesz przełożyć na przyszły tydzień.
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

pauluss

Ja jadę na 100%. Co do deszczu to sprawdzalem pogodę pred chwilą i nie widzę aby mikało padać w Radomiu.
Jadę bo się napaliłem:)
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Fafik

19 Kwiecień 2012, 21:49:10 #5 Ostatnia edycja: 19 Kwiecień 2012, 21:50:59 by Fafik
dobra, namówiłeś mnie.... :)

Rafał, tu masz temat z cenami:

http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/index.php/topic,2040.0.html
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

Kuba`125

Jak ja wam zazdroszczę ,mnie w najlepszym możliwym wypadku uda się pojechać pod koniec czerwca ;/
Dziewięć pięć czteRRy ;D

pauluss

TOR Radom zaliczony:) SUPER było.
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ