27 Listopad 2020, 12:19:47

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Nasze motocykle - galeria

Zaczęty przez pająk, 14 Kwiecień 2012, 01:06:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

pająk

Hej.
Myślę, że fajnie by było utworzyć nowy temat gdzie moglibyśmy zaprezentować nasze maszyny. Inne fora maja takie działy. My natomiast mamy znakomitego człowieka który pewnie pomoże wprowadzić ten pomysł w życie. Myślę o Tobie Obek. :)  Pewnie pomożesz gdyby ktoś chciał pochwalić się swoim sprzętem....
Głosujemy?

1. pająk
2.
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Kuba`125

Dziewięć pięć czteRRy ;D

Miron

Arek

Można by dodać do tego troche danych i opinii od siebie, co by nie pisać po 10x komuś kto szuka sprzęta że ja mam to i to i jeździ tak i tak. Powinno się sprawdzić ;)

Obi

po takiej rekomendacji to nie smiem odmowic :). tylko jesli chodzi o same zdjecia to juz gdzies na naszym forum  widzialem taki watek. tylko nie moge go teraz zlokalizowac. moze adminy pomoga.
CWKO pozdrawia!

kakaj

Cytat: Arek w 14 Kwiecień 2012, 22:00:56
Można by dodać do tego troche danych i opinii od siebie, co by nie pisać po 10x komuś kto szuka sprzęta że ja mam to i to i jeździ tak i tak. Powinno się sprawdzić ;)

Arek, świetny pomysł. Trochę informacji technicznych jak również opinie użytkowników są bezcenne zarówno dla osób myślących o zmianie czy kupnie nowego motocykla ale również dla użytkowników tych samych maszyn.
Jestem "ZA" !!!!!
Kakaj

krulik

1.Pająk
2.Kuba125
3.Miron
4.krulik

Rafał

1.Pająk
2.Kuba125
3.Miron
4.krulik
5.Rafał
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Arek

1.Pająk
2.Kuba125
3.Miron
4.krulik
5.Rafał
6.Arek

Dżej Dżej

1.Pająk
2.Kuba125
3.Miron
4.krulik