21 Październik 2020, 12:09:45

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Witam serdecznie szacowne grono kieleckich motocyklistów

Zaczęty przez nil, 4 Kwiecień 2012, 14:25:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

Andrew

Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej

andy

BMW

MarcinCK

nil

Dzięki Maćku! Z wrażenia zaniemówiłem! Pierwsze spotkanie i tyle miodu na serce!!!
Przyznam, że starałem się jak mogłem, aby za szybko nie zgubić grupy. Prędkość 40 km/h to dla mojej leciwej babci max możliwości. Z tego powodu właśnie przejeżdżałem na ?czoło pochodu? w trakcie postoju na czerwonym świetle co może nie było z mojej strony eleganckie, ale nie miałem innego wyjścia, aby za szybko Was nie zgubić?
W czasie, gdy wlokłem się za Wami podjeżdżając pod ulicę Seminaryjską,  uświadomiłem sobie potrzebę posiadania czegoś szybszego od żółwia. Od kilku dni, non stop przesiaduję w necie poszukując Kawasaki Estrella 250 lub czegoś w podobnych klimatach.  Jeśli zatem ktoś klubowiczów posiada wiedzę o jakimś leciwym  motocyklu, którego właściciel chce go sprzedać w dobre ręce, to z czystym sumieniem powiadomcie mnie proszę o tym.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych w ten ciepły i słoneczny poranek.
Jasiek.

Janka

Witaj,
sorki, że dopiero teraz Cię witam, ale jakoś mi zeszło. Cieszę się bardzo z Twojej obecności, bo wreszcie ktoś kto nie pomyka tak szybko jak koledzy... :)

Hubert954

Iza