4 Grudzień 2020, 02:01:48

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Szukanie motocykla

Zaczęty przez tome_k, 1 Kwiecień 2012, 15:35:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

Szczurkov

Cytat: Arek w  5 Kwiecień 2012, 21:49:54
Jak już to CBR ma 67Nm SV 65, ale w przypadku Hondy 2 w dół i na pewno lepiej będzie niż SV-em ;)
Ogólnie jazda jakimkolwiek motocyklem no może poza Goldwingiem itp z pasażerem to nic przyjemnego raczej :D

Kompletnie się z Tobą nie zgodzę. W 80% wyjazdów jeżdżę z pasażerem i bardzo dobrze mi się jeździ. Tył jest dociążony, toteż używam obu hamulców, prowadząc skuteczniejsze hamowanie. Pasażerka w zakrętach składa się profesjonalnie i praktycznie jej nie czuje, a na pewno mi nie przeszkadza. Jako pasażer też trzeba umieć jeździć! No a  na postoju można czerpać nieograniczoną przyjemność z takiej pasażerki. :P

Tomku porozglądaj się za Hondą st 1100 Pan European. Bardzo wygodny sprzęt i jest szansa że za 11 patyków kupisz coś w miarę w ładnym stanie.
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

azrael88

Do jazdy z pasażerem służą turystyki i większe cruisery; odpowiednio zmodyfikowana maszyna tej klasy sprawdza się znakomicie do jazdy we dwoje.

Jaszczur

Cytat: Szczurkov w  6 Kwiecień 2012, 10:20:43
Tomku porozglądaj się za Hondą st 1100 Pan European. Bardzo wygodny sprzęt i jest szansa że za 11 patyków kupisz coś w miarę w ładnym stanie.

Szczurkov fajny motocykl ale za 11 tyś to kupi motocykl 20 letni.

pająk

i jeszcze dwie rzeczy odnośnie ST.
1. Waga
2. Jazda zawsze z kuframi. Bo bez wygląda jak kupa... ;)
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

prim76

Ale mu namieszaliśćie w głowie,doskonałe motocykle nie istnieją, niech kupi to co mu się spodoba i jazda bo sezonik na zakręcie.....powodzenia w kupnie

pat

No dobra, zazwyczaj się nie wypowiadam w takich tematach bo również uważam, że trzeba wybrać maszynę, która się podoba danej osobie i również sądzę, że nie ma motocykli idealnych. Ja np. pomimo, że moja CBF świetnie się spisuje to planuję się przesiąść na trochę coś innego (może w przyszłym sezonie), no właśnie ale a propos CBF 600 to powiem ci, że z opisu jaki dałeś to jest to maszyna (chyba) idealna dla Ciebie.

Nie wiem jak teraz ceny ale myślę, że za 11k kupisz rocznik 2004 z ABS w przyzwoitym stanie. To są raczej szosowe turystyki więc raczej na kole się nimi nie jeździ. Niecałe 80KM to może nie jest potwór, ale ja nią jeżdżę i po mieście i po Polsce i po Europie i samemu i z pasażerem i bagażami i daje radę. Do tego te silniki są naprawdę wytrzymałe, a pasażer nie narzeka na komfort jazdy (choć ja dodałem gąbkę na siedzenie - ale to pod kątem jazdy po Europie). Możesz regulować ustawienie wysokości siedzenia w 3 pozycjach i szyby w 2 pozycjach więc albo bardziej "sportowo" albo bardzie "turystycznie"... decyzja należy oczywiście do Ciebie.
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Jaszczur

tome_k

Witam.

Informuję, że w końcu wybór padł na Hondę CBR F4i ;) i z dniem dzisiejszym zostałem jej posiadaczem :)

Dziękuję za wskazówki i lewa w górę :)

Jaszczur

Fajnie że napisałeś na co się zdecydowałeś. Na fotce wygląda bardzo ładnie, podobają mi się malowania :)