1 Październik 2020, 07:49:24

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Długi weekend majowy - Mołdawia

Zaczęty przez pat, 17 Marzec 2012, 23:08:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

pat

Jakiś czas temu wpadł mi do głowy pomysł aby wykorzystać długi weekend majowy na wyjazd do Mołdawii + Północnej Rumunii + być może Odessy

Wyjazd na 9 dni z czego ok 4 to Mołdawia, 3 Rumunia, 1 Odessa, 1 Bieszczady

Sam jeszcze nie wiem czy wyjazd wypali bo jest kilka "ale" jednak jakby się ktoś pisał to myślę że szanse rosną :)
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Dżej Dżej

Propozycja bardzo ciekawa. A ze względów że tez chcemy gdzieś dalej na majówke to wykazuje zainteresowanie :)
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

jacu

no tak pat obudził się z zimowego snu i od razu są efekty Mołdawia, Montenegro.....  ;D

GG 4875121

pat

Cytat: Andre w 18 Marzec 2012, 00:06:58
Propozycja bardzo ciekawa. A ze względów że tez chcemy gdzieś dalej na majówke to wykazuje zainteresowanie :)

No to szanse na wyjazd już wzrosły :) musimy pogadać na ten temat

Cytat: jacu w 18 Marzec 2012, 09:38:45
no tak pat obudził się z zimowego snu i od razu są efekty Mołdawia, Montenegro.....  ;D

;) no Jacu z tego co ludzie opowiadają to ty też plany już masz i to nawet po części spójne z moimi tylko ich jeszcze na klawiaturę nie przelałeś

Luca

Podobną traskę planuję na czerwiec :)

jacu

LUDZISKA CO Z MAJÓWKĄ ?

było pare propozycji ale na razie tylko moldawia jest konkretna na ktora ja nie moge sobie teraz pozwolic

moze skoczymy do Białowieży na żubra?

dawac jakies "propozyszyn" bo "tradyszyn" trzeba podtrzymać nie bedzie sobie chyba kazdy sam "rzepki skrobał"
haaaallloo juz wiosna !!!!!!!!!!!budzić sie ze snu spiochy jezdzic trzeba!!!!!!!!!
GG 4875121

Obi

gdzies blisko to z checia sie wybiore ale musze wiedziec  na ile i w ktore dni.dawajcie konkrety bo w tyrce trza pozalatwiac
CWKO pozdrawia!

Hans

i ja także na wypad kilometrażowo i finansowo bliższy mego zamieszkania i portfela jestem chętny 

Dżej Dżej

No to nie ma co biadolić tylko szybko decydować!!!!!!!!!!!!!!!
Może Polskie morze???
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

jacu

16 Kwiecień 2012, 11:51:42 #9 Ostatnia edycja: 16 Kwiecień 2012, 11:59:32 by jacu
nie ma innych konkretnych propozycji więc zdecydowaliśmy się z Patem na wyjazd na majówkę do Mołdawi przez Ukrainę

niestety nie możemy czekać dłużej na inne opcje bo trzeba się troche do tej wyprawy przygotować a to wymaga czasu więc decyzja podjęta:

zapraszamy więc chętnych wyjazd 28.04.2012 powrót 06.05.2012

trasa tak ogólnie Kielce (PL) - Korczowa (PL)  - Lwów (UA) - Tarnopol (UA) - Kamieniec Podolski (UA) - Soroca (MD) - Balti (MD) - Kiszyniów(MD) - Odessa (UA) - Galati (RO) - Roman (RO) - Baia Mare (RO) - dalej przez Węgry i Słowacje w nasze Bieszczady Cisna Lesko i do domku

mapka

zapraszamy

GG 4875121

kubek

Ja niestety muszę pracować w weeeeeekend majowy:(

Z tego co słyszałem to Mołdawia nie jest zbyt tourist friendly, choć nie powiem że mnie też kusi ten rejon.
Z mapki wynika że omijacie Naddniestrze, to chyba dobrze, ale na wszelki wypadek i tak weźcie sobie euraki po 5 i 10.

Aha i przypominam o zielonej karcie:)

pat

No to szkoda, że musisz pracować... bo ja już w pracy myślę tylko o 28.04 :)

Tak Naddniestrze omijamy - przynajmniej póki co a jak będzie to zobaczymy ;)

Czemu napisałeś, że nie jest przyjazna dla turystów? mówisz o infrastrukturze czy nastawieniu ludzi? Bo co do pierwszego to nie mam wątpliwości co do drugiego to ponoć ludzie są bardzo pozytywni...

Tak zielona karta to było moje pierwsze pytanie jak zadzwonił do mnie ubezpieczyciel więc leży przede mną i czeka jako i ja czekam ;) ale dzięki :)

kubek

Nastawienie ludzi to zapewne będzie bardzo dobre, gorzej z mundurowymi, podobno bardzo kasują.
Od razu mówię że nie byłem tam, ale Mołdawia chodziła mi już po głowie i odpuściłem z w/w powodu.
Tym bardziej jestem ciekaw czy relacje i opinie się potwierdzą czy to tylko kolejne "legendy".

Luca

Lećcie przez Naddniestrze, bo jestem ciekaw, czy się tam pchać?  :)
Mnie kusi, ale troche mam obawy.

pat

No i w domu... ok 3.000km za nami, wiele pieczątek w paszporcie i mnóstwo niezapomnianych wrażeń :) za relację tym razem odpowiedzialny jest Jacu więc czekajcie cierpliwie :)