19 Wrzesień 2020, 03:02:52

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Czarnogóra 2012

Zaczęty przez pat, 17 Marzec 2012, 22:58:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

pat

Sezon właśnie dziś rozpocząłem ale w głowie już od dawna rodził się pomysł wyjazdu do Czarnogóry i powrotu przez Szwajcarię - wiem wiem nie jest to najkrótsza droga ;)

więc plan jest taki
- termin to 25.08.2012 - 08.09.2012
- trasa (choć jeszcze się tworzy to mniej więcej tak):
CK - Budapeszt / Balaton (nocleg) - Sarajewo (nocleg) - Budva (5-6 noclegów) w tym czasie zwiedzanie Czarnogóry, być może wizyta w Kosowie i Albanii, odpoczynek nad morzem - Split - Jeziora Pitlickie - Wenecja - przejazd przez przełęcz Stelvio i dojazd do Zurichu (2-3 noclegi i jazda po Szwajcarii) - Praga - CK

Jeżeli jest ktoś chętny na wyjazd to zapraszam - szczegóły możemy omówić przy jakichś % ;)
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

scyzoryk

Heja, z Mariuszem wstępnie umawiamy się na wyjazd w stronę Chorwacji. Zgadamy się w najbliższym czasie bo może ponaginamy jakoś plany i może chociaż częściowo polecimy razem.
Pozdr
Maciek

Historia:
Simson S51B -> WSK 175 -> SHL M17 Gazela -> Jawa CZ175 -> Honda MTX 80 -> Suzuki GS 650G Katana -> Suzuki GSX 550EF -> Honda xl600v Transalp -> Yamaha TDM 900 - > Honda xl650v Transalp -> BMW R1200GS

pat

No to super, odezwijcie się ro może uda się coś wspólnego ustalić :)

scyzoryk

No to chyba coś uslaliliśmy :)

Na tą chwilę my jedziemy prawie na pewno. Mariusz raczej też ale na 100% określi się pewnie bliżej wakacji.

Trasa pasuje. PL -> SK -> H -> BIH -> MNE. Tam kilka dni i przejazd na północ Chorwacji. My pewnie tam zostaniemy i odpuścimy ostatni etap (Alpy). Raczej poobijamy się w okolicy Istrii przez kolejne 3-4 dni i wrócimy na spokojnie nudną trasą przez Austrię i Słowację.

Szczegóły jeszcze ustalimy ale już mi się podoba :)
Pozdr
Maciek

Historia:
Simson S51B -> WSK 175 -> SHL M17 Gazela -> Jawa CZ175 -> Honda MTX 80 -> Suzuki GS 650G Katana -> Suzuki GSX 550EF -> Honda xl600v Transalp -> Yamaha TDM 900 - > Honda xl650v Transalp -> BMW R1200GS

pat

No i super :)

Dokładnie tak jak piszesz... Ja jeszcze zweryfikuję końcówkę trasy i może z Wami zostanę na tej Chorwacji ale to na pewno bliżej sierpnia się określę.

Namiary na hotel postaram ci się przesłać w najbliższym czasie.

O szczegółach jeszcze będziemy rozmawiać...