26 Listopad 2020, 10:19:25

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/08/07 16:00 - Zlot w Bałtowie + zaległości foto

Zaczęty przez Radek, 20 Czerwiec 2009, 21:52:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

Andrew

oj sorry 60 a nie 61  ;D
Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej

Motorynka

Cytat: denwer w  7 Wrzesień 2009, 15:50:00
Ja tak robię na Paderewskiego jak chcę przejechać przez Sienkiewkę: Zsiadam z moto wyłączam silnik i wyjmuję kluczyki, przeprowadzam na drugą stronę ulicy, wsiadam odpalam i jadę dalej. (jeszcze się nie doczepili:)).

Ja tez tak przepycham, a nie da sie tak z samochodem? :D

denwer

Niestety w regułce nie ma zapisu na temat samochodów więc wg prawa pchający samochód jest prowadzącym i złamałby zakaz.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

mija

Cytat: czoperski w  7 Wrzesień 2009, 14:53:00
Marek - a jak dostałem 500 PLN za 60 km+ i 10 punktów to mogę się jakoś odwołać ;D ;D ;D
Komornik już mnie pewnie namierza... >:(

pewnie że możesz:) jeśli Cię radarkiem cyknęli tylko:P i przysłali do domku mandat:)
wtedy mówisz że chciałeś sprzedać moto, przyjechał gostek zostawił kasę na stole i pojechał sprawdzić a co on tam nawywijał na próbnej jeździe to przecież nie możesz tego wiedzieć :P :P :P danych nie znasz bo niby skąd:)
wtedy dostaniesz mandat bo Twoje moto ale nie punkty bo to nie Ty jechałeś ;D

czoperski

no to się nie łapie...autem to było i do tego zostałem wylegitymowany ;D

mija

ech  :D :D :D to się mówi odrazu 8) a nie żebym ja tu takie patenty bez potrzeby sprzedawała :P

denwer

przyda się na przyszłość :P
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155

miccal

akcja z mandatami brzmi w ustach motorynki jak przedwczesny żart prima aprilis owy,,
a ty denwer, nie dawno prawo jazdy robiłeś na moto,, ze tak dobrze przepisy pamiętasz,, czy to jakieś skrzywienie zawodowe:)?
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

denwer

Po prostu lubię wiedzieć co mogę a co nie i jak się w razie czego bronić :P
A tak na prawdę to wujek google zna odpowiedź na wszystkie pytania :).
A nawiązując do pyt. prawko mam od 17 roku na B i 2 lata na A.

mija

prawko niedawno to ja robiłam :P

Motorynka

Cytat: miccal w  7 Wrzesień 2009, 21:11:22
akcja z mandatami brzmi w ustach motorynki jak przedwczesny żart prima aprilis owy,,

Tak robie sobie jaja, bo mi sie nudzi!!!   
Dostalam taka informacje od mojej mamy, bo dyrektor powiatowego zarządu dróg jej o tym sam powiedzial. Wiec wolalam, od razu dac znac zeby jesli rzeczywiscie zacznie sie cos dziac ludzie wiedzieli o co chodzi.

miccal

Kasia, nie bierz sobie do serca me podejrzenie, w tym kraju pełnym absurdów wole dopatrywać się żartu, bo po trzeźwemu trudno w to uwierzyć co napisałaś..
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

Duszmen

"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Duszmen

"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Motorynka

Hehehe, o kurcz ale fajnie :) no to sie dzialo, nawet Duszka sie rozkrecila :)