19 Wrzesień 2020, 14:09:09

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/08/07 16:00 - Zlot w Bałtowie + zaległości foto

Zaczęty przez Radek, 20 Czerwiec 2009, 21:52:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

pat

Duszmen, przecież ty byłeś potulny jak baranek... nawet Dorota powinna to zrozumieć ;)
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Motorynka

Cytat: Duszmen69 w 11 Sierpień 2009, 09:38:45
Gdyby się tak zdarzyło, że komuś (oprócz żony) zaszedłem za pazury na Bałtowie to sorry!! Było to pierwszy i ostatni raz.

Oho, ktos cos narozrabiał? :D

Duszmen

oj tam od razu narozrabiał, film mi się szybko urwał tylko...
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

SebOOl

Cytat: Duszmen69 w 11 Sierpień 2009, 09:38:45
Gdyby się tak zdarzyło, że komuś (oprócz żony) zaszedłem za pazury na Bałtowie to sorry!! Było to pierwszy i ostatni raz.

A żonka ci się odnalazła w końcu ;)
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

Motorynka

A tak to jest jak sie nie chce dupska ruszyc, i zonka musi podrzucic do kolegow :) http://picasaweb.google.com/Motoryk/BaTow080809#5368728072240399602

Motorynka

Jest mały problem, wczoraj sie dowiedzialam, ze ci ktorzy byli na paradzie z baltowa na sw krzyz i wjechali pod sam klasztor, dostana mandaty 300 zl i 6 pkt karnych. Poniewaz organizator dostal pozwolenie na wjazd pod klastor tylko 60 maszyn, reszta nei miala wiec zaplaci, bo straznicy lesni chodzili, robili zdjecia i spisywali rejestracje. Jakby ktos cos wiedzial dajcie znac.trzeba to bedzie jakos rozwiazac.

denwer

No to nie ciekawie  :-\ . A nie wiecie o której chodzili itd ? Może ktoś już dostał papiura ? Ja co prawda zmyłem się z kilkoma osobami zaraz po tym jak ludziska wjechali z Bałtowa więc może mi się upiekło.
Jak ktoś coś widział/wie to niech pisze co, gdzie i o której.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

thor63

Bez paniki wjazd pod klasztor był imprezą zbiorową . W tej sytuacji kontrola ilości wjeżdżających spoczywała na Straży Parku i przy wjeździe winna byc obecna . Ciekawi mnie w jaki sposób teraz zostanie wyegzekwowane to że czyjś sprzęt był 61 lub 62 . Totalna bzdura
Nie dopilnowanie obowiązku przez Straż nie upoważnia do wystawiania mandatu karnego . W każdej Decyzji Wymiarowej a taką jest mandat jest wskazana droga odwoławcza . Jeżeli ktoś taką bzdurę dostanie dawac będziemy się odwoływac . Broń boże nie płaci
thor
-Prawdziwa miłość porusza się na dwóch kółkach-

http://picasaweb.google.pl/sz.thor63/MojeFoty?authkey=Gv1sRgCJK0_tXcsYz2lwE#

tel 697079947 Marek Olczak

Motorynka

Ja dostalam tak ainformacje od Dyrektora zarzadu drog powiatowych, bo to moj znajomy i on nie dal wogole pozwolenia na wjaz tam, tylko jakis jego zastepca, na razie sczegolow nie znam. jak sie dowiem to napisze.

czoperski

A ja, siedziałem przez cały czas koło maszyn i jedynymi robącymi tam zdjęcia byliśmy my, i kilku turystów.
Myślę, że nie ma się co przejmować. ;D
Marek - a jak dostałem 500 PLN za 60 km+ i 10 punktów to mogę się jakoś odwołać ;D ;D ;D
Komornik już mnie pewnie namierza... >:(

thor63

W twojej sytuacji tak możesz do Pana Boga

denwer

Hmmm. Właśnie czytam zapisy kodeksu drogowego i...
Jeżeli straż miejska/strażnicy leśni robili zdjęcia i spisywali moto które były zaparkowane to nie mają prawa nałożyć mandatu, a dlaczego to tłumaczę:

Jak dobrze pamiętam na bramie jest zakaz B-1 czyli zakaz ruchu w obu kierunkach. (i pewnie na jego podstawie chcą powystawiać mandaty).
Jeżeli tak to motocykle stały a nie poRUSZAŁy się. Podkreślam STAŁY a nie BYŁY W RUCHU. Czyli staż  nadinterpretowała znak B-1 zakaz ruchu ,
a przecież RUCHU jako takiego nie było, było PARKOWANIE. Nie ma znaczenia że aby zaparkować musieliśmy naruszyć zakaz wjazdu ,
BO NIE ZŁAPALI POJAZDU na RUCHU ! Po prostu się spóźnili !!!
Zakazany był RUCH . Postój jest dozwolony. Tak szczerze mówiąc mogliśmy przejechać drogami leśnymi którymi samochody nie przejadą, ale motocykle tak. W takim wypadku chyba tylko sąd grodzki  :-\

Co innego jeżeli stali na bramie i robili zdjęcia motocykli w ruchu.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155

thor63

Z nutą żartu
Denwer ty nie kombinuj z wjazdem bocznymi drogami bo tam wszędzie Park Narodowy i ci sypną z dodatkowego paragrafu za wjazd na teren parku i niszczenie poszycia leśnego . A jak sie będziesz tłumaczył że przeleciałeś bo do sprzęta masz zamontowanego Alweysa ze skrzydełkami to dostaniesz za prowadzenie statku powietrznego bez uprawnień
Oczywiście to żart bez urazy proszę
Jak ktoś dostanie papier będziemy działa spoko

denwer

Ja dałem to tylko jako kwestię do przemyślenia. A pro po to z tego co wiem motocyklista prowadzący motocykl z wyciągniętym kluczykiem ze stacyjki jest uznawany za pieszego, więc równie dobrze mogłem tam przepchać moje moto. A po drugie to chyba oni muszą mi udowodnić winę a nie ja niewinność ;)

Pieszy to osoba znajdująca się poza pojazdem na drodze i nie wykonująca na niej robót lub czynności przewidzianych odrębnymi przepisami. Za pieszego uważa się również osobę prowadzącą, ciągnącą lub pchającą rower, motorower, motocykl, wózek dziecięcy, podręczny lub inwalidzki, osobę poruszającą się w wózku inwalidzkim, a także osobę w wieku do 10 lat kierującą rowerem pod opieką osoby dorosłej.

Ja tak robię na Paderewskiego jak chcę przejechać przez Sienkiewkę: Zsiadam z moto wyłączam silnik i wyjmuję kluczyki, przeprowadzam na drugą stronę ulicy, wsiadam odpalam i jadę dalej. (jeszcze się nie doczepili:)).
Ta sama zasada obowiązuje na ŚK. Przecież mogłem wepchać moto na górę.

Oczywiście lepiej było by załatwić tą sprawę bardziej cywilizowanie.

Andrew

jak by co to ja byłem 61  ;) za świadka w sądzie mam  plecak
Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej