23 Wrzesień 2020, 06:49:54

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2012/04/15 Jasna Góra! A co później??

Zaczęty przez mrchaos, 8 Luty 2012, 11:54:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rafał

Parę km dalej...  >:(
W Kielcach coś będzie?
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Cezary

Raczej z tego wyjazdu nic nie bedzie ale jak ktos ma ochote jechac o zyczymy szerokosci...
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

Jaszczur

Osobiście uważam, że dobrze się stało że IX Motocyklowy Zlot Gwiaździsty, który mogę nazwać zlotem Radia Maryja i TV TRWAM nie odbędzie się w Częstochowie.
Wcześniej nie było to zlot a pielgrzymka motocyklistów w intencji rozpoczynającego się sezony motocyklowego zakończona mszą dla motocyklistów. Po zeszłorocznym kazaniu wrażenia jakie mi pozostały to że zrobił się z tego spotkania zlot komercyjny -"ojca Rydzyka i jego mediów". Pomysł prezydenta Częstochowy, że mają być koncerty rockowe, puby z piwem itp. też mi się nie podoba.

Podsumowując nic nie stoi na przeszkodzie żeby wybrać się na Jasną Górę grupą jako pielgrzymi motocykliści ze swoimi intencjami i prośbami.

PS. 15 kwietnia 2012 mam zjazd na uczelni ale jak czas i pogoda pozwoli to chcę się wybrać z Anią na pielgrzymkę 7 kwietnia 2012 do Częstochowy połączoną ze zwiedzaniem skarbca itp.

Artur RR

Co racja to racja Jaszczur, myslem ze to ten Olsztyn z zamkiem kolo Czestochowy a nie w drugim koncu polski hehe. A planujecie powtorke rozpoczecia sezonu u nas w Kielcach tak jak rok temu ?
Peace Sells... But Who's Buying?

Szczurkov

W tym roku z takimi imprezami w Kielcach będzie słabiej dlatego, że priorytetem dla nas jest wyremontowanie i otwarcie lokalu CKR-KFM. Sądzę że jakieś imprezy na pewno będą, ale czy na taką skalę jak w tamtym roku to nie wiem.
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

olo

a ja myślę,że jednak coś będzie.w końcu wielu jedzie tam nie dla organizatora,tylko dla siebie.
a po tym co tu przeczytałem jasno widać(tak mi się wydaje),że jest konflikt między katyńskim,prezydentem miasta Cz. i klasztorem. a jak jest konflikt i nie wiadomo o co chodzi...to wiadomo o co chodzi$$$$$??
http://www.czestochowa.pl/samorzad/wydarzenia_samorzad/czestochowa-zaprasza-motocyklistow

Jaszczur

22 Marzec 2012, 15:24:25 #21 Ostatnia edycja: 23 Marzec 2012, 09:19:45 by Jaszczur
Masz w Częstochowie będzie więcej na stronie http://www.c-b-w.pl/

salwaman

Z rozpoczeciem sezonu w Czewie spore zamieszanie. Jest, nie ma.
wyglada na to ze z najwiekszego zlotu w Europie bedzie kicha. czesc pojedzie na Olsztyn a czesc do Czestochowy.
Ja osobiscie pojade do Czestochowy. Chyba ze pogoda dopisze, to do Olsztyna mozna jechac.

Konrad

Witam,

Spotykamy się jakoś i lecimy razem na częstochowe?

Jaszczur

Cytat: Konrad w  2 Kwiecień 2012, 13:54:31
Witam,
Spotykamy się jakoś i lecimy razem na częstochowe?

Około 10 kwietnia powinna być wiadomo, o której wyjazd start jak co roku z parkingu przy ul. Ściegiennego. Parking przy pomniku Homo Homini.

Konrad

Okej. A mniej więcej o której godzinie? Bo muszę wyjechać wcześniej (80km).

Konrad

mrchaos

Mamy konkretny plan Ogólnopolskich Dni Motocyklowych w Częstochowie. Wszystko prezentuje się bardzo ciekawie i nie ma szans aby coś sie nie powiodło Smile Niewątpliwie interesująco również brzmi Park Miniatur! Będzie co robić panowie podczas najbliższego weekendu:) Do zobaczenia!

I Ogólnopolskie Dni Motocyklowe!
Motocyklowy Zlot Gwiaździsty do Częstochowy !
Inauguracja sezonu motocyklowego !

Zapraszając na inaugurację sezonu motocyklowego 2012 r. do Częstochowy i na Jasną Górę, przesyłamy informację dotyczącą organizacji I Ogólnopolskich Dni Motocyklowych w Częstochowie w dniach 14-15 kwietnia 2012r.

14 kwietnia - sobota godz. 11-22 ? Pl. Biegańskiego- III Aleja

I Ogólnopolskie Dni Motocyklowe w Częstochowie ? program:
11.00 ? Moto-Kiermasz (III Aleja)
11-15 ? Zbiórka krwi dla dzieci akcja ?MOTOSERCE? (Pl. Biegańskiego)
11-23 ? Wystawa motocykli (Pl. Biegańskiego)
12-13 ? Konkursy dla dzieci (Pl. Biegańskiego)
17.00 ? Oficjalne rozpoczęcie imprezy
17.30-20.30 Koncerty zespołów: (Pl. Biegańskiego)
21.00 - Koncert gwiazdy wieczoru ACID DRINKERS

15 kwietnia ? niedziela godz. 11-16 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego ?ZLOT GWIAŹDZISTY?

11.00 ? Parady motocyklowa ( Górka Przeprośna Sanktuarium św. Ojca Pio ? Jasna Góra)
13.00 ? Msza Św. W Bazylice
16.00 ? Zakończenie imprezy

Baza noclegowa: Camping Oleńka tel. 601463980 , e-mail: sekretarz@jurariders-tcm.pl

Zapraszamy również do Parku Miniatur w Częstochowie ?Złota Góra?
www.zlotagora.com

Czekamy na wszystkich motocyklistów, nie wprowadzamy podziałów ! W sobotę bawimy się na Dniach Motocyklowych w centrum Częstochowy, a w niedzielę na modlitwie zawierzymy Matce Boskiej Częstochowskiej nasze sprawy i jak co roku, rozjedziemy się
do domów. Przekonani jesteśmy, że Częstochowa i Jasna Góra w te dni kwietniowe,
14 i 15, będą dla Was najlepszym miejscem do zainaugurowania
sezonu motocyklowego 2012 roku.

Z motocyklowym pozdrowieniem !

GREMIUM MC Częstochowa
JURA RIDERS FG Częstochowa

Jaszczur

azrael88

Ja byłem wczoraj cały dzień, wróciłem późno w nocy, niestety  nie na moto.

Pogoda w sobotę była dość dobra, dopiero późnym popołudniem zachmurzyło sie i była przelotna mżawka.

Samo motoserce nieszczególne, było może z 200 maszyn i raczej mało atrakcji poza straganami z motocyklowymi akcesoriami/duperelami/ciuchami. Za to wieczorem Acid Drinkers dali naprawdę dobry koncert.