3 Grudzień 2020, 19:28:52

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2012/04/15 Jasna Góra! A co później??

Zaczęty przez mrchaos, 8 Luty 2012, 11:54:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

mrchaos

8 Luty 2012, 11:54:39 Ostatnia edycja: 22 Marzec 2012, 20:49:22 by Naitsabes
Witam Panie i Panowie!
15 Kwietnia w Częstochowie po mszy świętej na Jasnej Górze, chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych odwiedzenia Parku Miniatur Złota Góra znajdującego się 3 kilometry od Szczytu Jasnogórskiego. Chcielibyśmy abyście mogli do nas przyjechać i miło spędzić swój czas w gronie swoich przyjaciół. Cały teren parku znajduje się w byłym kamieniołomie wapiennym (16ha), co sprawia że ogromna ściana wapienna o wysokości ponad 25m oraz mnóstwo zieleni w około zapiera dech w piersiach. Czeka na Was mnóstwo atrakcji m.in. podróż po całej Europie z przewodnikami Parku Miniatur, pyszne jedzenie oraz potrawy, napoje zimne oraz ciepłe, ognisko, muzyka oraz wiele innych atrakcji.
Wypowiadajcie się na temat i sugerujcie co więcej Wam potrzeba abyście mogli do nas z przyjemnością przyjechać na swoich motocyklach.

www.zlotagora.com

jacu

jak dla mnie to bardzo ciekawa propozycja i dzięki za zaproszenie
GG 4875121

sz_kamil

A jak dla mnie to Reklama i chec zwiększenia swojego zysku w tym dniu . Wystarczy puścić info na forach motocyklowych i juz mozna liczyc kase :P .

Szczurkov

Facet mi konkurencje robi. Po Jasnej Górze to balujemy w Łęgu!  ;) ;D
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Fafik

a ja bojkotuje! chętnie się 15 kwietnia przejadę ale NIE do Częstochowy! Raz byłem, wystarczy. Szczurkov jadę prosto do Ciebie heheheh Tam sami sobie "nabożeństwo" zrobimy.
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

Arek

Ja jeszcze nie byłem, ale powiedziałem sobie że muszę tam zawitać, a co potem to się pomyśli  ;) ;)

Słoniu

Panie chaos. Forum motocyklistów to nie agencja reklamowa.
Pakujesz się na wszystkie możliwe fora i reklamujesz swój interes.
Spadaj. Sam sobie robisz krecią robotę. Nigdy tam nie wstąpię !!!!
SŁONIU
660346122

Jaszczur

Cytat: Arek w  8 Luty 2012, 22:58:45
Ja jeszcze nie byłem, ale powiedziałem sobie że muszę tam zawitać, a co potem to się pomyśli  ;) ;)

Wypad fajny. Niestety kazanie na mszy to jest połączenie Radia Maryja, PIS i tragedii smoleńskiej.
W zeszłym roku po kazaniu rozległy się gwizdy - więc wiesz dlaczego dużo ludzi nie chce tam jechać.
Niestety Zlot Gwiaździsty zrobił się Zlotem Moherowym :(

TomekzCK

Ja bylem w zeszłym roku, cala nasza ekipa rozeszła się oglądać moto - msze i tak z góry odpuściliśmy sobie:D
Jak dla mnie przereklamowana "impreza" , wyjazd z Częstochowy niesamowita męczarnia wśród tysięcy innych maszyn. Był to  moj 1 raz więc też bardzo chciałem tam być, w tym roku raczej sobie daruje :D
Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

mrchaos

Dawno temu kontaktowałem się moderatorem bądź administratorem (niestety nie wiem czy to jest to samo stanowisko), który sam zasugerował aby informować wszystkich forumowiczów o takim miejscu. Fakt- jest to reklama, ale proszę wziąć pod uwagę jak bardzo zatłoczone są ulice podczas wyjazdu z Częstochowy, nie lepiej będzie przeczekać ten moment np w naszym miejscu? proponujemy jedzenie jak i ciepłe i zimne napoje. DO tego czasu powstaną już stanowiska z grillami także można miło spędzić czas w miejscu po kamieniołomie wapiennym. Weźcie takie rozwiązanie pod uwagę Panowie.

Naitsabes

Ja osobiście do Częstochowy już nie śmigam. Mniejsza o powody... w planach Pszczurek Party!

jacu

Cytat: Naitsabes w  6 Marzec 2012, 00:29:15
Ja osobiście do Częstochowy już nie śmigam. Mniejsza o powody... w planach Pszczurek Party!

;)
GG 4875121

Jaszczur

Artur RR

Panowie a czy planujecie wspolny wyjazd do tego Olsztyna ? Btw. to jest ten Olsztyn kolo Czestochowy tak ?
Peace Sells... But Who's Buying?

Jaszczur