1 Październik 2020, 07:51:10

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Kielce Wiedeń Wenecja Genua 2012

Zaczęty przez Szczurkov, 5 Luty 2012, 13:42:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

Szczurkov

5 Luty 2012, 13:42:36 Ostatnia edycja: 5 Luty 2012, 21:38:04 by Szczurkov
W tym roku zamierzamy się wybrać na małą wycieczkę do Genui. Chcę odwiedzić moją siostrę która tam mieszka od 2 lat. Trasę chcę ustalić raczej głównymi drogami (autostradami) chociaż mniejsze drogi też wchodzą w grę. Z Kielc do Genui jest około 1600km ale chce to podzielić na dwa dni, żeby zobaczyć Wiedeń i Wenecję. Jeśli chodzi o nocleg myślałem nad campingami (raczej namiot). Termin jeszcze nie jest bliżej określony zobaczymy jak się sprawy w pracy poukładają, może będzie to któryś z długich weekendów, może uda się wycyganić jakiś malutki urlopik. Co do kosztów to przewiduję, że paliwo to mniej więcej 900zł w jedną stronę czyli 1800zł w obie plus opłaty za autostrady, żarcie, noclegi i inne przewidziane bądź nie przewidziane wyskoki czyli 3000zł nie wyjęte. Myślę że warto chociażby ze względu na możliwość obejrzenia Wenecji. W Genui planuję zostać jeden dzień, nocleg również najprawdopodobniej na campingu (siostra ma małe mieszkanie :P). Na pewno będzie wylegiwanie na plaży i może zwiedzanie oceanarium. :P Kto jedzie ze nami?  ;) :D

Link do proponowanej trasy: trasa

Paliwo jest policzone dla spalania 7,5litra na 100km (z lekką górką) przy cenie 1,6 euro za litr, przy cenie 4,5zł za 1 euro (w chwili pisania postu euro po 4,19zł)
Ilość dni wyjazdu zależy od urlopu w pracy/ dni wolnych.
Trasę możemy zmienić choć chciałbym zobaczyć Wenecję, jeśli macie propozycje piszcie.
Oczywiście kasa jest celowo przeszacowana żeby mieć zapas.
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

olo

Plan dalej aktualny?.coś bliżej?.ja w zeszłym roku zrobiłem podobną w części traskę,zahaczając jednakże o Szwajcarie i jej przełęcze,a w drodze powrotnej przeleciałem Słowenię nie głównymi drogami a przez góry-SUUPER!!.jesli będziecie zainteresowani to mogę podrzucić kilka info w temacie,a i fotek jest kilka. W tym roku też chcę zrobić podobną traskę-stąd moje zainteresowanie Twoim postem.pozdro - olo.