5 Grudzień 2020, 17:31:58

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Metallica 2012

Zaczęty przez pat, 3 Luty 2012, 00:46:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

pat

W ostatnich dniach zaskoczyła mnie niezwykle miła wiadomość...

http://www.livenation.pl/festival/sonisphere-festival-2012-poland-tickets

Ja jadę - może ktoś chętny? :)
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Janka

Ja też raczej pojadę, ale mam jeden problem. Moja córka zdaje w tym dniu rozszerzoną maturę z angielskiego, która się kończy ok. 17 :( Nie wiem na którą uda mi się dojechać do Warszawy, muszę ten problem jakoś rozwiązać.

jacu

Igor wiesz coś więcej o tym?
też jestem zainteresowany
GG 4875121

pat

Janka to może się jakoś zgadamy już na miejscu? Chyba, że sam wyjadę późno z CK.

Jacu a co chcesz wiedzieć? Byłem na tym festiwalu 2 lata temu (też grała Metallica), było 80tyś ludzi i koncert był zaje..sty. Mnie osobiście zależy na Metallice przy innych koncertach raczej się kręcę po strefie gastronomicznej Carlsberga ;) Chociaż 2 lata temu zagrała wielka 4 więc było czego słuchać.

Obi

juz kombinuje wolne w tyrce. jedziemy maszynami, busem czy pociagiem (zaintrygowala mnie ta strefa carlsberga). w kupie sila.
CWKO pozdrawia!

jacu

Cytat: pat w  5 Luty 2012, 11:51:24

Jacu a co chcesz wiedzieć? Byłem na tym festiwalu 2 lata temu (też grała Metallica), było 80tyś ludzi i koncert był zaje..sty. Mnie osobiście zależy na Metallice przy innych koncertach raczej się kręcę po strefie gastronomicznej Carlsberga ;) Chociaż 2 lata temu zagrała wielka 4 więc było czego słuchać.

gdzie są bilety i po ile?
GG 4875121

pat

Jacu w linku, który podałem na początku jest cena - podstawowy bilet to 209zł + przesyłka (jak będzie kilka osób to możemy zamówić razem). W żadnym sklepie typu empik chyba nie będzie sprzedaży, więc pozostaje zakup na stronce.

Obek - nie wiem czym jedziemy, najlepszy byłby bus, pkp, albo coś takiego, jak będą chętni na koncert to możemy pomyśleć co i jak... zobaczymy ile będzie osób.

boodach

W empiku są bilety. U mnie już kupione i czekają do maja ;) Wybieram się na koncert z dziewczyną ale też jeszcze nie wiemy czym.

Cezary

Zbierajmy ekipe i jedziemy :)
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

Dżej Dżej

Ja też chcę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

pat

No to jak są chętni to może ktoś z was ma jakieś namiary na busa z kierowcą - to byłaby najlepsza opcja transportu. Można wyjechać spokojnie przed koncertem po drodze trochę poświętować ;) pobawić się na koncercie w drodze powrotnej walnąć jakieś piwko na sen i na ok 2-3 rano być w łóżku (byle nie w jednym) ;)

co wy na to?

Dżej Dżej

Bardzo ciekawe a wręcz wyzwanie !!! :) Pisze się :))
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

pat

No dobra Panowie i Panie. Kto jest chętny na wyjazd na koncert?

Znalazłem takiego newsa więc problem transportu byłby z głowy...

http://www.muszkieter.pl/index.php?page=0&id=90&start=0

Proponuję wstępną listę chętnych bo trzeba się za tym zakręcić. Wpisujemy osobę i czy jedzie busem (nie wiem do kiedy trzeba się na busa decydować ale pewnie im szybciej tym lepiej (im nas będzie więcej tym łatwiej będzie się dogadać z Muszkieterem).

1. pat - bus
2. ...