25 Wrzesień 2020, 07:46:45

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2012/02/25 Impreza Karnawałowa KFM

Zaczęty przez karola, 18 Styczeń 2012, 15:34:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

Słoniu

Sorki nie chcę się wrzynać, ale 25.02 jest już post. Koniec karnawału jest dzisiaj.
Może to komuś nie przeszkadzać ALE ??????
SŁONIU
660346122

Cezary

21 Luty 2012, 22:28:39 #46 Ostatnia edycja: 24 Luty 2012, 12:00:08 by cezary-alien
Słoniu wyspowiadamy sie  8)
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

Duszmen

1. Nait                                                                                       -         wpłacone
2. Andre + Mój Skarb     + nocleg                                              -         wpłacone
3. Karola + Erni  - nocleg ( my się upchniemy w 3-sobowym z poz.11) -   wpłacone
4. Radek + Dorota
5.Czarek i Dorota - nocleg                                                       -         wpłacone
6. Tomek + Justyna - nocleg                                                 -            wpłacone
7. pat + Jola - nocleg                                                             -           wpłacone
8. Paweł +Justyna                                                                 -          wpłacone
9. Duszmen + Dorka - nocleg + Ela i Andrzej (friends)   -                  wpłacone
10. Joanna + Norbert                                                            -            wpłacone
11. Magda, Karina, Piotrek -  nocleg                                    - Magda, Piotrek - wpłacone
12. Hans + Sandra - nocleg                                                 -              wpłacone

13. Fafik + Paulina (pierwsi w kolejce do "noclegu"    )                      -    wpłacone
14. Denwer                                                                                        -      wpłacone
15. Miki z Agą                                                                                    -        wpłacone
16. Janek + Marta- nocleg                                                              -           wpłacone
17. Obek + nocleg kolo kominka                                                     -         wpłacone
18. Jacu                                                                                           -         wpłacone
19. Justyna + Qba                                                                          -          wpłacone
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Duszmen

24 Luty 2012, 09:22:56 #48 Ostatnia edycja: 25 Luty 2012, 20:49:10 by Radek
1. Nait                                                                                       -         wpłacone
2. Andre + Mój Skarb     + nocleg                                              -         wpłacone
3. Karola + Erni  - nocleg ( my się upchniemy w 3-sobowym z poz.11) -   wpłacone
4. Radek + Dorota
5.Czarek i Dorota - nocleg                                                       -         wpłacone
6. Tomek + Justyna - nocleg                                                 -            wpłacone
7. pat + Jola - nocleg                                                             -           wpłacone
8. Paweł +Justyna                                                                 -          wpłacone
9. Duszmen + Dorka - nocleg + Ela i Andrzej (friends)   -                  wpłacone
10. Joanna + Norbert                                                            -            wpłacone
11. Magda,  Piotrek -  nocleg                                                          - wpłacone
12. Hans + Sandra - nocleg                                                 -              wpłacone

13. Fafik + Paulina (pierwsi w kolejce do "noclegu")      - niestety wypadają - sprawy rodzinne
14. Denwer                                                                                        -      wpłacone
15. Miki z Agą                                                                                    -        wpłacone
16. Janek + Marta- nocleg                                                              -           wpłacone
17. Obek + nocleg kolo kominka                                                     -         wpłacone
18. Jacu                                                                                           -         wpłacone
19. Justyna + Qba                                                                          -          wpłacone

denwer

24 Luty 2012, 13:10:56 #49 Ostatnia edycja: 24 Luty 2012, 15:36:26 by denwer
Jak ktoś by miał wolne miejsce w aucie do Kocieczyna to dałby mi znać i przygarnął kropka w postaci Denwera :P

KROPEK PRZYGARNIĘTY ;)
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Duszmen

Uwaga!!!

Do imprezy dołącza Jarek z Motospeed'u z małżonką. Może jechać autem 7-osobowym. Jak ktoś nie ma czym dojechać to dzwonić do Jarka : 603 400 898

pauluss

Powitać Towarzystwo:)
JAk by co to ja mam 2 wolne miejsca na inprezkę.
Będzie ktoś wracał autem z Kocieczyna any zabrać 2 osoby?
Pozdrawiam PAweł
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

pat

sie ma
mam 4 miejsca do i z Kocieczyna startuję około 18:30 jakby co to dzwonić 502-502-136
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Cezary

Dziekujemy za wspaniala impreze!!! 8)
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

Obi

rowniez dziekuje za wspaniala imprezke. juz czekam na nastepna edycje.
CWKO pozdrawia!

karola

Impreza super  ;D
Erni nawet jak zaczęliśmy 100 lat śpiewać , w pierwszej chwili nie zorientował się że śpiewamy jemu  :P
Wielkie dzięki za udaną konspirację  :) :) :)

PS. Dopiero doszliśmy do siebie.
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

denwer

Imprezka bombastyczna - jak zawsze zresztą :)
Dzięki za dobrą zabawę.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Naitsabes

Ja dopiero teraz jestem pijany :P... Kac szacuje na poniedziałek.

"Tak się bawi, tak się bawi K F M "

Dzięki za świetną zabawę. Następna przy Kusocińskiego!

Dżej Dżej

Najlepsza impreza w tym roku  ;D Oby takich wiecej  :D Dzieki wszystkim !!!!!!!!!!!!!!
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

Dzieju

Ja byłem z Wami I raz ale jak to sie mówi zawszde musi być ten pierwszy raz a potem to tylko rozwiązłość. ;D. dzieki Wszystkim bo ekipa zrobiła dobry klimat i tego trzymac sie bedę.
Instruktor nauki Jazdy 603 400 898
Rzecoznawca Techniki Samochodowej/motocyklowej. Miaeś kolizję nie ze swojej winy dzwoń 533 625 125. Pomogę