18 Wrzesień 2020, 23:55:29

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Wypad na tor kartingowy w Radomiu

Zaczęty przez Kuba`125, 29 Grudzień 2011, 21:41:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

Motorynka

Radziu, ale to malutki torek i ty wciagniesz nasz przy starcie w swoja rurke wydechowa :D

RadzioRace

hehe  :) latalem tam w tym sezonie i technicznie mozna naprawde niezle zamiatac.Bardzo fizyczny tor!
Polecam!!!

TomekzCK

Cytat: RadzioRace w  6 Styczeń 2012, 00:28:31
hehe  :) latalem tam w tym sezonie i technicznie mozna naprawde niezle zamiatac.Bardzo fizyczny tor!
Polecam!!!

Nawet ładnie  wkleiłeś się na tor z Arturem  ;)
Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

RadzioRace

No Artur byl mistrzem ceremonii :) wciaz mu dobry czteropak zupy chmielowej wisze za to :)

Fafik

Wcześniej pisałem "byle do wiosny" no i mamy wiosnę :)

"Zarząd Automobilklubu Radomskiego informuję o rozpoczęciu jazd rekreacyjnych z dniem 28.03.2012
motocykle: poniedziałki, środy, piątki, niedziele"

cennik : http://www.automobilklub.radom.pl/www15/images/stories/dokumenty/2012/cennik-korzystania-z-toru2012.pdf

także można pomyśleć o jakimś terminie. :)

moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

TomekzCK

jestem jak najbardziej za :D
trzeba wreszcie spróbować :D

w moim przypadku tylko wchodzi najdroższa opcja tj. sobota lub niedziela.
Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

pat

Ja też jestem za weekendem, ale moim zdaniem warto poczekać jeszcze trochę tak, żeby pogoda była pewna. Poza tym to może da się zarezerwować ten tor tylko dla nas np. na 2h (jeżeli pojedziemy grupą)?
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Fafik

sprawdzałem Igor na ich stronie, wynająć można cały tor ( z parkingiem, sanitariatami itd) na cały dzień dla grupy do 30 osób za 2000netto plus 23% Vatu ( jak by znaleść firmę co weźmie fakturę to by może trochę taniej wyszło) + ubezpieczenie OC organizatora i NNW uczestników. Ja jak byłem na tygodniu to było ok 15 osób ale słyszałem że jest od 5-6 do 20-30 zależy na jaki dzień się trafi. 

Ja jestem za wyjazdem w tygodniu.
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

MiszCZu

Mi by pasował piątek, wziął bym sobie dzień urlopu w pracy i był by przedłużony weekend :) Aaa i pośmigało by się za 70zł a nie za 150zł  8)

Konrad

Ja jadę ze znajomym 27 kwietnia, chętny ktoś?

MiszCZu

Ja bym chętnie śmignął, pasuje mi 27 kwietnia ;D Popytam Radzia czy nie znalazł by czasu, przydało by się kilka rad o fachowca  8)

Kuba`125

Dziewięć pięć czteRRy ;D

Gegas

27 mam jechać do Wa-wy więc było by po drodze na tor w Radomiu  :) jak tylko pogoda dopisze to spore prawdopodobieństwo bym się z Wami zabrał jeżeli to możliwe  ;)

pauluss

A myśmy z Fafikiem dzisiaj polecieli i było super fajni. NAs dwóch i cały tor dla nas. Dopiero po około 1,5 godzinie przyjechał jakiś kolo i wymiatał na torowej maszynie. Generalnie jestem BARDZO ZADOWOLONY. I nawet kilka razy przytarłem butem o asfalt - aż się wystraszyłem co siędzieje.
Polecam.
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

Gegas

Wczoraj niestety nie mogłem  :( może następnym razem mi się uda.