19 Wrzesień 2020, 15:53:32

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Wypad na tor kartingowy w Radomiu

Zaczęty przez Kuba`125, 29 Grudzień 2011, 21:41:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kuba`125

Witajcie ,co prawda zakładam temat dłuuugo przed planowaną realizacją,ale moim zdaniem takie sprawy najlepiej organizować z dużym wyprzedzeniem. Otóż pod koniec maja / początek czerwca zamierzam uderzyć na tor kartingowy w Radomiu , w celu podwyższenia swoich umiejętności  :D. Jeżeli byłby ktoś chętny to bardzo proszę o cynk ,bo może wtedy  udało by się zrzucić np na jakiegoś instruktora  jazdy sportowej (podobno jest taka możliwość). Na tę chwilę jadę ja i może 2 znajomych również na CBR 125,ale im więcej tym lepiej no i miło by jechać ze swoimi krajanami  :). Nigdy na żadnym torze nie byłem ,ale mam na to straszną zajawkę i wydaje mi się ,że to możliwie najlepsza opcja podnoszenia swoich umiejętności ,więc serdecznie zapraszam i zarazem namawiam na taki wypad.
Pozdrawiam Kuba .
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Fafik

Kuba, ja mam ambitny plan, by w roku 2012 co najmniej raz w miesiącu na ten tor wyskoczyć. Byłem w tym roku i mi się spodobał. Dość techniczny i do nauki nadaje się super (cały czas jeden bieg zapięty więc koncentrujesz się tylko na technice zakrętów na początku). Bliżej wiosny będziemy robić grafik. Byle do wiosny..... :) 
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

Kuba`125

Serio byłbyś zainteresowany  :) ? ,bardzo dziękuje za opinię na temat toru ,byle do wiosny! :D
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Motorynka

A ja sie na niego czailam, ale w koncu nie mialam z kim jechac, wec moze w koncu :D

Arek

Ja też się cały czas czaję, a co do instruktora to chyba nie warto bo koszty mogą być horrendalne (niektórzy to koszt 1000zł/h), a zresztą trzebaby wynająć cały obiekt a nie tylko wjechać sobię, moim zdaniem lepiej troche poczytać, porozmawiać ze znajomymi bo ten co jedzie z tyłu może spokojnie obserwować tego z przodu, i myślę że razem się czegoś nauczymy po znacznie niższych kosztach :D ALe w grupie ja też jak najbardziej sie piszę ;) ;)

Kuba`125

Super ,że jesteście zainteresowani  :D, jedynie boje się o tempo  ,bo kurczątko same mocne maszyny  :P.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

MiszCZu

Ja miałem się wybrać do lublina, ale nie udało się i już raczej się nie uda :( Więc pozostaje radom ;D ;D

Arek

Cytat: Kuba`125 w 30 Grudzień 2011, 23:32:51
Super ,że jesteście zainteresowani  :D, jedynie boje się o tempo  ,bo kurczątko same mocne maszyny  :P.

Tempo na takim torze to nie jest przepaść, to nie Poznań czy inne obiekty :) Tymbardziej masz szanse z racji lepszej poręczności, my krowami będziemy musieli uważąc i walczyć na zakrętach ;)

pat

Ja też bym się pewnie pisał. Byłem tam raz i z chęcią to powtórzę :)
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

TomekzCK

Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

jacu

no ja z czystą przyjemnością obładuje pomarańcze kuframi zapakowanymi po brzegi do granic możliwości i z chęcią sie tam wybiorę, przyda się to na naszych trasach co nie Igor?
GG 4875121

sz_kamil

Jak załoze tylko carshpady to tez jade :D

pat

Cytat: jacu w  3 Styczeń 2012, 00:47:23
no ja z czystą przyjemnością obładuje pomarańcze kuframi zapakowanymi po brzegi do granic możliwości i z chęcią sie tam wybiorę, przyda się to na naszych trasach co nie Igor?

eee byłem na tym torze - trochę mu jeszcze brakuje do niektórych dróg na południu ;)
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

jacu

Cytat: pat w  3 Styczeń 2012, 10:26:05
Cytat: jacu w  3 Styczeń 2012, 00:47:23

eee byłem na tym torze - trochę mu jeszcze brakuje do niektórych dróg na południu ;)

uuuuuu........szkoda  :(
GG 4875121

RadzioRace

Jak juz bedziecie cos wiedziec konkretnie to dajcie znac,lape sie z przyjemnoscia  :) pozdro