1 Grudzień 2020, 17:04:51

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

mateo

Zaczęty przez mateo, 2 Grudzień 2011, 12:37:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

mateo

Witam Szanowne Grono ! 

Jak nakazuje forumowa tradycja tudzież regulamin napiszę kilka słów o sobie (uprzedzam nie będzie to zbyt zajmująca opowieść, znudzonym po kilku linijkach proponuję napisać krótkie "witam" i przejść do następnego tematu lub zająć się bardziej interesującymi rzeczami chociażby jazdą na moto bo kiedy spadnie śnieg zapewne wszyscy będziemy klęli na czym tylko świat stoi, że już śmigać się nie da)

Tako rzecze regulamin "W treści postu powitalnego koniecznie zamieść: nick, miejscowość, czym jeździsz, krótki opis przebiegu twojej przygody motocyklowej. Miło będzie jeśli napiszesz o sobie coś więcej: powód dla którego się zarejestrowałaś/eś, imię, wiek, czym się aktualnie zajmujesz, zainteresowania, jak się tu znalazłaś/eś, ile jesteś w stanie wypić  itp. 

A więc do dzieła. Jestem Mateusz/mateo mam 23lata, studiuję zaocznie na PŚk, pochodzę z małej wichury oddalonej o ok. 30km od CK w stronę Włoszczowy, "koniec świata" samo ciśnie się na usta ;) ) Obecnie pracuję w Łodzi, ale często bywam w Kielcach. Moja przygoda z motocyklami zaczęła się kiedy byłem w wieku mniej więcej 7lat pierwszym moim sprzętem była czerwona motoryna w której więcej grzebałem niż jeździłem co dało podstawy do dalszego majstrowania przy motocyklach. Następnie śmigałem Ogarem 200 z trzybiegowym silnikiem Jawy 50...co to była za zmiana, na tamten czas dla mnie prawie jak przesiadka z malucha na merca. Poźniej moto z tym samym piecykiem w innej ramie Jawa 50 mustang. Kolejnym ciut poważniejszym sprzętem była WSK 175, którą mam do dziś (czeka i nabiera mocy na odrestaurowanie). 3 lata temu praca na saksach pozwoliła na kupno pierwszej japonii, czyli czarnej Hondy NTV 650 zwanej przeze mnie panzer-V'ką , którą nawijam kilometry do dziś, a tak z ostatniej chwili to 2 tygodnie temu zakupiłem drugą NTV revere 650 z zamiarem lekkiej przeróbki na wersję street. Kolejne stopnie na motocyklowej drodze jakie planuję w przyszłości to Africa Twin i docelowo KTM LC8 ADV.

Dlaczego zarejestrowałeś się na forum ? Bo słyszałem, że tu fajne człowieki są ;)

Ile jesteś w stanie wypić ? yyy nie pamiętam  :o

Pozdrawiam i do zobaczenia !
Była Ntv, teraz jest Africa "To prawda, niektórzy z nich są tak dziwni,że nie potrafiłbyś ich wymyślić. Ale wszyscy podobni są do siebie, super-goście. Warto ich mieć przy sobie,kiedy dzieje się coś złego, gdy dookoła widać pięści, a w powietrzu świszczą kule" Sonny Barger

Duszmen

Cześć mateo, wita Cię serdecznie CK Riders i całe forum.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

TomekzCK

Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Szczurkov

BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Obi

CWKO pozdrawia!

Dżej Dżej

"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Jaszczur

denwer

Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Kuba`125

Dziewięć pięć czteRRy ;D

Naitsabes

Czołem 8)

PS. Konto masz już w pełni aktywne. Zapraszam na spotkania.

spaw

tel. 512-120-906

CzarnaSV

podobno jestem diabeł nie kobieta...

Tel. 694 940 141

TOMI

pająk

mateo, witaj!!!  :)
mobile: 661 894 184                     A2Rh+