19 Wrzesień 2020, 05:40:26

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Paliwo

Zaczęty przez Naitsabes, 28 Sierpień 2009, 20:30:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

Tomek

Zwykle leję 95, z ciekawości kilka razy wlałem 98, ale nie wychwyciłem istotnych różnic. Być może dlatego, że nie jeżdżę na 100% możliwości silnika.   

Marcin

Ja tankuję tam gdzie taniej.
Ostatnio odkryłem "nową" stację - tzn taką nieznaną w kielcach (za budynkiem sądu na Warszawskiej (wjazd od ul.1000-lecia). Paliwo dostarcza Orlen a ceny troszkę niższe niż na firmowych Orlenach.

nysander

ja tam jet'a / lukoila omijam szeroko. kiedys zatankowalem 95 i LPG do samochodu i spalil mi 30% wiecej paliwa ... normalnie w szoku bylem. ostatnio tankuje 95 na orlenie w radomiu na al. 1905 roku ... 15-20 gr taniej niz w kielcach

PatrykoD

Ja też leję 95, jeszcze nigdy nie wlewałem do swojego Peugeota 98, muszę wlać, zobaczyć czy będzie jakaś różnica.

Andrew

polecam shell'a vpower to daje kopa  ;D
Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej

TOM

ja tankuje zawsze 95.. raz spróbowałem 100 oktanową tą z shella.. i nie czułem różnicy, ale wiem ze na pewno jest duuużo lepsza bo np. jak tankuje samochodzik Punto 1,3 to jest duża różnica między 95 czy 98 a tą 100 oktanowką.... Polecam ją... ale niestety jest dużo droższa
Tomek O.    tel.500 101 822
Jedziemy? :)

Bucefał

Spotkałem się kiedyś z taka opinią, że nie warto brać 98 bo wiadomo że mniej ludzi ja kupuje, wolniej schodzi zatem dłużej stoi w zbiornikach i ?psuje się? (wietrzeje, chłonie wodę) wiec czasami możemy zapłacić więcej za coś gorszego.
Sam nie sprawdzałem bo po prostu szkoda mi kasy. ;D

Ć.M.A

Moja Suzi uwielbia 95, więc co mam ją truć 98 ;D ;D ;D
Ulubiona stacja to Statoil ,super paliwko, dobre hot-dogi , kawa no i wygrałem 6000 pln za niewinnego sms-a ::) :P ;D :D
Pozdrowionka
Ć.M.A   (Arkadiusz Dereniewicz) tel.600 206 210

TOM

kurde ale farciarz :D też bym tak chciał!!

ale żeby wygrać trzeba grać.... a ja nie gram:P

to zacznę ... heh

hubert

tak tomek, masz takie samo szczescie w grach jak i ja:) czasem sie pojdzie pograc na automatach, ale niestety wychodzimy zazwyczaj na zero albo gorzej:)

TOM

no raczej wychodzimy na to gorzej:P

Ć.M.A

Hubert i Tom dajcie na luz z automatami .Tak rodzą się kłopoty .  ;D

hubert

bez obaw ĆMA, jak przegrywamy to 3-5zł i to raz na 2 miesiace... fakt faktem ze zawsze wychodze na minusie:( ale nie jestem od tego uzalezniony. Zeby nie odbiegac bardzo od tematu to ja leje 95 bo tansza a nie ma odczuwalnej roznicy miedzy 95 i 98:)

Ć.M.A

Adamar

Dla zainteresowanych :) ot cała tajemnica :)

http://secretservice.za.pl/95kontra98.pdf

ale dlaczego 'wujowie" nie dodali momentu obrotowego? :)
Pozdrawiam
Adamar DL 650 K7
Nie mam nic przeciwko przychodzeniu do pracy, ale te osiem godzin czekania na wyjście to już lekka przesada :)