25 Listopad 2020, 05:53:01

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Mieszalnia lakierów

Zaczęty przez spaw, 16 Listopad 2011, 13:56:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

spaw

Hej :)
Chciałbym pomalować swoją ślicznotkę. Rozmawiałem już z lakiernikiem i stanęło na tym że muszę zatroszczyć się o odpowiedni lakier. Czy ktoś z szanownych tu obecnych mógłby mi polecić jakąś dobrą mieszalnię, w której ludzie znają się na rzeczy?
Nie chcę zmieniać koloru, tylko zachować ten co jest, ewentualnie zwiękrzyć gradację metalika o ile to możliwe.
Z góry dziękuję za pokmoc :)
tel. 512-120-906

motogirl27

Spróbuj na 1 maja  dosłownie obok hurtowni dziecięcej Ares na 1 maja 191, nam co prawda dorabiali do autka ale kolorek zrobili identyczny wogóle nie widać różnicy, więc zapytaj tam

spaw

tel. 512-120-906

Arek

Ja dorabiałem na pakoszu, jak jedziesz za domgoss to zaraz w prawko, mijasz kapciarza tego co robi też motocyklowe i zaraz na rogu masz mieszalnię, płaciłem 25zł/100ml, dorobili za 1 razem dobrze lakier w metaliku.

blaz

Polecam mieszalnie w bilczy na ul podgórze numer chyba 43 koleś jest też lakiernikiem i wie o co chodzi.
Błażej Wawszczyk

pat

Cytat: Arek w 16 Listopad 2011, 22:28:03
Ja dorabiałem na pakoszu, jak jedziesz za domgoss to zaraz w prawko, mijasz kapciarza tego co robi też motocyklowe i zaraz na rogu masz mieszalnię, płaciłem 25zł/100ml, dorobili za 1 razem dobrze lakier w metaliku.

Ja również u nich kiedyś dorabiałem lakier do motocykla - nie wyszedł w 100% identyczny ale sam lakier był bardzo specyficzny, w sumie mogę ich polecić.
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Naitsabes

Cytat: Arek w 16 Listopad 2011, 22:28:03

Ja również.