20 Wrzesień 2020, 02:19:54

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Otwarcie pierwszego Kieleckiego Forum Motocyyklowego

Zaczęty przez SebOOl, 6 Czerwiec 2009, 16:47:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

SebOOl

6 Czerwiec 2009, 16:47:20 Ostatnia edycja: 6 Czerwiec 2009, 16:50:40 by SebOOl
Witajcie!
Dzisiejszego dnia zostało otwarte pierwsze Kieleckie Forum Motocyklowe. Jeśli chodzi o funkcjonalność to forum zostanie w formie takiej jaka jest. Dojdzie jeszcze stylizacja tak aby forum było w pełni zintegrowane wizualnie z górnym banerem.

Można się już rejestrować i korzystać !
Regulamin forum zostanie opracowany w niedalekiej przyszłości.
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

Radek

SebOOl

Witajcie
Właśnie na serwer poleciała nowa skórka. Mam nadzieję że się spodoba.
BTW właśnie zgłosiłem do Googla problem z indeksowaniem forum, zobaczymy co odpiszą. Google już kilka razy odwiedzało forum i nie dodało go do indeksu (podejrzewam że musiał być wcześniej jakiś mieszający właściciel tej domeny .... zresztą się okaże)
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

doogie

No no Seba dobra robota! Brakowało takiego forum w Kielcach. Wracam na weekend i nie wiadomo komu pasuje pojezdzic, teraz bedzie łatwiej sie zorganizowac...

Pzdr
Kuba
"Życie jest piękne. Niestety trzeba umieć z niego korzystać." - Jan Himilsbach

shpx

Kurcze - wszystko fajnie!
I nie gubię się na forum bo jakoś bliźniaczo podobne do GP ;)
Ale... coś ta skórka świruje przy odpisywaniu itp. Rozjeżdża mi się grafika i troszkę to się nieczytelne robi :/
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

SebOOl

Wiem że się rozjeżdża w paru miejscach.
Poprawię przy odrobinie wolnego czasu.

zeppelin

a mnie się nic nie rozjeżdża :-)    w ogóle forum super!
pozdrawiam
rób co chcesz, niech to będzie prawem

kamco11

i generalnie fajnie, wreszcie poważne forum z prawdziwego zdarzenia (mam przynajmniej taką nadzieje) i oby przetrwało jak najdłużej

SebOOl

Z wielką radością zawiadamiam że nasze forum w końcu zostało zaindeksowane w wyszukiwarce Google. Trochę będzie trzeba poczekać na poprawę pozycji ale ... w końcu jest w indeksie  :)

TomekAAA

Cytat: SebOOl w 24 Czerwiec 2009, 23:32:09
Z wielką radością zawiadamiam że nasze forum w końcu zostało zaindeksowane w wyszukiwarce Google. Trochę będzie trzeba poczekać na poprawę pozycji ale ... w końcu jest w indeksie  :)

Druga i piąta pozycja (przy różnych hasłach wyszukiwania) w wyszukiwarce google, to nie taka zła pozycja.

Gratuluje!!!

K-Daytona

gratuluje pomyslu i projektu wszystko super... nareszcie mozemy sie odnalezc we wspolnej pasji ;D do zobaczenia!

GUZIK

SebOOl

Czołem!
Była mała awaria w wyniku której wasze avatary poszły pod młotek. Bardzo proszę o ponowne wgranie avatarów.  Z utrudnienia przepraszam.

SebOOl

Motorynka

22 Lipiec 2009, 21:05:10 #13 Ostatnia edycja: 22 Lipiec 2009, 21:09:01 by Motorynka
SEBAAA :p
Aha i Awatary to mają być zdjęcia Nasze, a nie jakieś grafiki :)

TomekAAA

Coś się pierdyka.

Ja wrzuciłem avatara.
Motorynka zniknęła.
Po Radku został sam moto.
Resztę wcięło......