23 Wrzesień 2020, 16:29:30

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Wątki niedokończone

Zaczęty przez Rafał, 4 Listopad 2011, 01:55:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rafał

http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/index.php/topic,1975.msg19747.html#new

Cytat: Naitsabes w  3 Listopad 2011, 23:21:18
Rafale, z całym szacunkiem ale to nie miejsce na złośliwe uwagi. Część z nas, jak co roku, chcę coś dla dzieciaków zorganizować. Nikt nikomu tu niczego nie narzuca - akcja jest całkowicie dobrowolna. Stwierdziłem tylko fakt, że najprawdopodobniej nie uzbieramy na wcześniej założony cel - nic nie szkodzi, coś tam zawsze się wymyśli ale jak kogoś temat nie interesuje lub ma pisać nie na temat to odsyłam do 'opowieści dziwnej treści'.
Powyższym wróćmy proszę do spraw ściśle z wątkiem związanych.

"Nikt nikomu tu niczego nie narzuca - akcja jest całkowicie dobrowolna"
To oczywiste, że nikogo się nie zmusi do czegoś, czego nie chce zrobić. Nie znaczy to jednak, że nie narzuca się swojej woli.

"to nie miejsce na złośliwe uwagi"
Moje "A ja złośliwie zwróciłem uwagę.." było sarkazmem, tak jak "nie śpię, a knuję" ;). Odezwałem się bo odebrałem sprzeczne komunikaty rodem z telewizji. Nie w głowie mi dokuczanie
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Naitsabes

Narzucamy swoją wolę? Chcemy pomóc i jedynie poszukujemy osoby które chcą się do akcji dołączyć - zachęcamy do pomocy, a nie narzucamy swojej woli, zastanów się zanim coś takiego napiszesz.

Nie nazwałem tego złośliwą uwagą za sprawą "A ja złośliwie zwróciłem uwagę". Sam ją uważam za zbędną i nie na miejscu.

Rafał

Powtórzę- jedno drugiego nie wyklucza! Z jednej strony każdy może wpłacać ile chce, ale z drugiej padło zdanie "Nawet 10zł się przyda..." to swojego rodzaju określenie wpłaty minimalnej, bo kto wpłaci mniej nie koniecznie będzie mógł czuć się dobrze z własnym sumieniem...

"Sądząc po liście to minimum 13 wpłat powinno być..." każdy już wie, kto powinien wpłacić ;)?

"Nie nazwałem tego złośliwą uwagą za sprawą "A ja złośliwie zwróciłem uwagę". Sam ją uważam za zbędną i nie na miejscu."
To tak jak z tym nie narzucaniem się. Ja widziałem to trochę inaczej. Tak wy widzicie złośliwą uwagę, a ja żartobliwą. "Hehehe" i  ";D" były w mojej złośliwej zaczepce, co miało zaznaczyć brak powagi w zdaniu. To, że zachęcacie ludzi do wpłat na zbożny cel jest chwalebne, gdybym chciał być złośliwy wyszedł bym na "Grinch-a", choć pewno już takie zdanie na mój temat nie jedna osoba wyrobiła na podstawie tego wątku ;). Więc po co miałbym strzelać sobie samobója?
Pozdrawiam
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton