28 Wrzesień 2020, 15:54:59

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Grzane manetki

Zaczęty przez Szczurkov, 27 Październik 2011, 16:53:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

Szczurkov

Zastanawiam się nad kupnem grzanych manetek i jestem ciekaw waszych opinii. Wiem że Oxfordy są awaryjne i mimo poprawionej wersji Oxford Sport jest z nimi sporo problemów (głównie z wodoszczelnością układów sterowania). Podobno dobre są produkty marki Daytona i przyznam że zastanawiam się nad modelem z cztero- stopniowym sterowaniem. Na forum v-stroma znowu przekonują że najlepsze są manetki z potencjometrem (tzn bezstopniowym sterowaniem siły grzania). Jakie polecacie, jakich używacie? 
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Arek

ROB używa w Bandicie Oxfordów, możesz go zapytać, ale z tego co wiem to są ok ;)

Fafik

mam oxfordy sporty drugi rok, jeździły w deszczy i śniegu, myte były myjką ciśnieniową i odpukać nic im nie jest :) ja polecam :)
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

pat

No to moja opinia będzie trochę przewrotna ;)

Używałem Oxforda z potencjometrem i jest to b.fajne rozwiązanie - POLECAM
niestety coś mi się ze sterownikiem stało - prawdopodobnie właśnie się zalał (a może po prostu po paru latach padł - bo wcześniej i w deszczu jeździł i myłem go i było OK). Nie był w żaden sposób zabezpieczony.
Natomiast taki sterownik podobno może dorobić koleś z forum V-stroma. Gadałem z nim i powiedział, że za ok 50-60zł może dorobić zabezpieczony (wodoszczelny) tylko, że chwilę to zajmie bo nie ma teraz czasu.
Generalnie Oxfordy z potencjometrem mogę polecić, a dla świętego spokoju można go dodatkowo zabezpieczyć.
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...