29 Listopad 2020, 17:12:55

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/12/04 MIKOŁAJKI 2011

Zaczęty przez Naitsabes, 21 Październik 2011, 19:36:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

pat

Cześć,

Nie było mnie wczoraj na spotkaniu a może coś było ustalane - powiedzcie mi czy sprzęt używany wchodzi w grę czy nie??? Jeżeli tak to muszę się przy tym zakręcić a czasu coraz mniej...
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Szczurkov

1 Miki
2 Nait
3 Kamil
4 Andre
5 Pajak
6 Hans
7 Tomi
8 Kamua88 jako sniezynka, tylko musiala bym sie z kims zabrac albo autobusem dojade bo z wlasnym sprzetem sie nie wyrobie...
9 TomekAAA
10 Gajowy
11 Szczurkov, wprawdzie mam szkołę, ale się urwę..
12. Pat + Jola (jak jej się uda urwać wcześniej z zajęć)
13. Mati
14.

Niestety jednak się nie urwę. Szkoła od rana do wieczora.  :( >:(
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Naitsabes

Będzie worek w dobrej cenie. Podam szczegóły jak po niego skoczę.

salwaman

Żałuję, ale nie ma mnie w Kielcach. Życzę dobrej pogody i udanej zabawy! I czekam na fotorealcje!
Powodzenia!

Rafał

A propos worków :). W Kieleckim Klubie Bokserskim Rushh można potrenować ;). Swojego czasu trochę się naszukałem zanim znalazłem w/w klub, teraz jest lepiej reklamowany, ale może jeszcze ktoś nie wiedzieć co i jak. Treningi są od pn do pt, od 16 do 17:30/18godz. w Hali Sportowej na ul. Ściegiennego. Do pewnego wieku(nie pamiętam ile lat) treningi za darmo. Jakby jakieś dziecko/młodzież było zainteresowane, RUSHH ogłaszał nabór :)
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Buchck

Do 18 roku życia za darmo :P a później 60 zł miesięcznie ;)
tel. 782-878-409
"Pal gumę, a nie umysł"

Motorynka

Kurcze, nikt nie chce mojej zabawki, moze ktos na milkolaja sobei prezent sprawi? :))))
Wiec na razie sie dopisuje :)

1 Miki
2 Nait
3 Kamil
4 Andre
5 Pajak
6 Hans
7 Tomi
8 Kamua88 jako sniezynka, tylko musiala bym sie z kims zabrac albo autobusem dojade bo z wlasnym sprzetem sie nie wyrobie...
9 TomekAAA
10 Gajowy
11 Szczurkov, wprawdzie mam szkołę, ale się urwę..
12. Pat + Jola (jak jej się uda urwać wcześniej z zajęć)
13. Mati
14. motorynka

Rafał

Cytat: Buchck w 16 Listopad 2011, 17:00:05

Trenowałeś/ wybierasz się trenować?

W wieku "płatnym" po pierwszej walce treningi znowu za darmo :)
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Marcin/Grudek

Hej jak przyda się 50 zł to tyle mnie nie zaboli :P a kiedy mogę przekazać kaske? bo przesyłać się nie opłaca :)

Naitsabes

Najlepszy jest przelew. Ewentualnie na piątkowym spotkaniu ale myślę, że musiałby być skarbnik który tą kaskę jakoś zaksięguje - nie znam się na tych sprawach dobrze i wątpię by ktoś mógł od tak od Ciebie wziąć pieniądze. Czarno na białym musimy się rozliczyć i te pieniądze na cel przeznaczyć. Najlepiej skontaktować się z Janką lub Karolą.

Buchck

Cytat: Rafał w 19 Listopad 2011, 08:23:03
Cytat: Buchck w 16 Listopad 2011, 17:00:05

Trenowałeś/ wybierasz się trenować?

W wieku "płatnym" po pierwszej walce treningi znowu za darmo :)

Trenowałem przez pół roku i mi się odechciało ;) Jednak mnie do tego nie ciągnie ;)
tel. 782-878-409
"Pal gumę, a nie umysł"

Marcin/Grudek

OK to kasiorke prześle jutro :) a znalazłem jeszcze hantle takie 5kg myśle że w stanie bardzo dobrym (takie akurat dla dzieci) to kto się nimi zajmie?

Naitsabes

Ok godziny 10:00 zbieramy się spod Antraktu (KCK) do dzieciaków. Zapraszam wszystkich 30-15 min wcześniej.

mateo

Hej zarejestrowałem się na forum 2dni temu, można jeszcze w jakiś sposób wesprzeć Waszą akcję ?
Była Ntv, teraz jest Africa "To prawda, niektórzy z nich są tak dziwni,że nie potrafiłbyś ich wymyślić. Ale wszyscy podobni są do siebie, super-goście. Warto ich mieć przy sobie,kiedy dzieje się coś złego, gdy dookoła widać pięści, a w powietrzu świszczą kule" Sonny Barger

spaw

Miałem pojechać dzisiaj do domu po motor, żeby stawić się jutro. Niestety jak popatrzyłem przez okno... cóż, nie będzie mnie jutro. Szkoda...
tel. 512-120-906