4 Grudzień 2020, 01:43:24

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/12/04 MIKOŁAJKI 2011

Zaczęty przez Naitsabes, 21 Październik 2011, 19:36:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

pat

Trochę słabo ale ja się deklaruję na wpłatę tylko sam dostanę kaskę za kilka dni - mam nadzieję, że więcej osób się zreflektuje. Sądząc po liście to minimum 13 wpłat powinno być...
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

CzarnaSV

ja ze swojej strony nie wiem ile bede mogla wplacic ale mam niewielkie hantelki w domu prawie nowe i przynajmniej tyle moge na juz zaoferowac...a z pieniedzmi zobacze moze ktos ze znajomych sie jeszcze dolaczy...
podobno jestem diabeł nie kobieta...

Tel. 694 940 141

Naitsabes

W razie co, kupimy coś słodyczy i po prostu wpadniemy. Jak pogoda pozwoli to z dzieciakami pojeździmy jak 2 lata temu, a jak nie pozwoli to może quada uda się załatwić.

pat

Każdy niech wpłaci tyle ile może - nikt nikomu nic nie narzuca. Nawet 10zł się przyda...

Fafik

Czekam jeszcze aż Gajowy łaskawie :) odgruzuje moją starą ławeczkę  do ćwiczeń + sztanga prosta i jakieś 20kg odważników. Nie jest w idealnym stanie ale wystarczy zmienić obicie i prysnąć farbą i dzieciaki się ucieszą. Więc prośba: jeśli ktoś zna się na tapicerowaniu i ma coś więcej do malowania niż puszkę sprayu (przede wszystkim jakieś większe pojęcie by samych zacieków nie porobić) to mile widziana pomoc. Pieniążki co się zbierze, można przeznaczyć na dokupienie paru kg więcej.

Chyba że ktoś ma też jakiś stary sprzęt do reanimacji to byś my za jednym zamachem wszystko pomalowali i obili.

moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

Rafał

Cytat: pat w  2 Listopad 2011, 10:58:27
... Sądząc po liście to minimum 13 wpłat powinno być...

Cytat: pat w  3 Listopad 2011, 10:33:54
Każdy niech wpłaci tyle ile może - nikt nikomu nic nie narzuca. Nawet 10zł się przyda...

Hehehe "nikt nikomu nic nie narzuca" świetne podsumowanie pozostałych wypowiedzi  ;D
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

pat

Cytat: Rafał w  3 Listopad 2011, 12:08:24
... Sądząc po liście to minimum 13 wpłat powinno być...

Cytat: pat w  3 Listopad 2011, 10:33:54

Hehehe "nikt nikomu nic nie narzuca" świetne podsumowanie pozostałych wypowiedzi  ;D

jak napisałem
...powinno być...

na ale każdy widzi to co chce zobaczyć

Rafał

Z pewnością żadne zdanie/słowo nie wywoływało presji, nawet kluczowe "powinno być" ;). A ja złośliwie zwróciłem uwagę..
Nie ma mi się co dziwić- ja nie śpię, a knuję jakby tu bezpodstawnie kogoś zaczepić ;)
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Janka

Drodzy moi, nie sprzeczajcie się, bo nie ma o co :-*
Mamy jeszcze 3 spotkania, więc każdy będzie mógł wyrazić swoją wolę i przelać ją do skarbnika :)
Korzystając z okazji serdeczne pozdrowienia dla wszystkich. :)

Naitsabes

Rafale, z całym szacunkiem ale to nie miejsce na złośliwe uwagi. Część z nas, jak co roku, chcę coś dla dzieciaków zorganizować. Nikt nikomu tu niczego nie narzuca - akcja jest całkowicie dobrowolna. Stwierdziłem tylko fakt, że najprawdopodobniej nie uzbieramy na wcześniej założony cel - nic nie szkodzi, coś tam zawsze się wymyśli ale jak kogoś temat nie interesuje lub ma pisać nie na temat to odsyłam do 'opowieści dziwnej treści'.
Powyższym wróćmy proszę do spraw ściśle z wątkiem związanych.

pwmiki

Jest tylko jedna sprawa,. Janka była u Pani dyrektor nie po to, żeby pogadać tylko ustalić konkretnie co jest potrzebne. Cukierki czekoladki i inne gadżety mogą być dodatkiem. Prezent, dzieciaki sami określili.
Dziękując jednocześnie, za wpisywanie się na listę chętnych Mikołajów pragnę przypomnieć, że niestety Mikołaj nie ma fabryki prezentów, tylko kupuje je w sklepie za pieniążki. Aktualnie mamy jedyną wpłatę  - 200 PLN. Niestety trochę mało. Dla przypomnienia chodzi o doposażenie sali kulturystycznej (worek, rękawice, sztanga, ławeczka itp). Myślę, że cel możemy osiągnąć przy kwocie ok. 1 000 PLN.
Nie możemy ich zawieść Przypominam termin zamknięcia zbiórki - 25 listopada 2011 r. 
Poprzednie Mikołajki pokazały  ten cel że jesteśmy w stanie osiągnąć. Więcej wiary. Liczę na Was.
Pozdro
Michał "MIKI" Qlikiewicz
mobile +48 510 200 997

pat

Mam pytanko w sprawie tego sprzętu do siłowni - rowerek stacjonarny by się im przydał czy tylko ławeczki, sztangi worek itp?

pwmiki

Oczywiście, przecież siłownia jest dla wszystkich, Nie każdy musi podnosić ciężary
Jedna uwaga dla wszystkich przekazujących sprzęt na siłownię - przed przekazaniem musimy je zobaczyć i sprawdzić czy wszystko jest ok.
Pozdro
Michał "MIKI" Qlikiewicz
mobile +48 510 200 997

pat

Jasne, sam sprawdzę i przygotuję a wy wpadnijcie kiedyś to zobaczycie czy może być (jeden będę miał na 100% ale może będzie drugi).

Fafik

8 Listopad 2011, 10:13:24 #29 Ostatnia edycja: 8 Listopad 2011, 11:03:44 by Fafik
Na ostatnim spotkaniu rozmawiałem z Janką i proponowała by koncentrować się raczej na zakupie nowego sprzętu niż używanego (sama wam wytłumaczy dlaczego) więc chyba trzeba zrobić przelew, w szczególności że można nową ławeczkę kupić za 200-300zł

moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)