19 Wrzesień 2020, 18:49:06

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Miejsce spotkań

Zaczęty przez pat, 20 Październik 2011, 10:56:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

pat

Cześć wszystkim!

Właśnie wyczytałem, że znów zmieniamy lokal spotkań z Parkowej na... (no właśnie póki co nie wiadomo) wiem, że Parkowa jest niewielka ale ruch w niej (przynajmniej w czwartki) również jest mały więc może póki jest miejsce w środku to nie kombinujmy i nie przenośmy kolejny raz miejscówki. Co więcej ostatnio na spotkania nie przychodzi po 20-30 osób tylko raczej do 10-15 więc tak straszenie dużo to też nas nie ma... a co wy uważacie?

Co do przeniesienia terminu spotkań to też osobiście mam wątpliwości ale to już moje prywatne zdanie i pewnie każdy będzie patrzył ze swojego punktu widzenia, ale wy może też uważacie podobnie?
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Fafik

Igor, z przykrością muszę przyznać, ale masz racje  :P

Przynajmniej mi parkowa odpowiada, blisko centrum, śmiało można dojechać z każdego miejsca w Kielcach a i klimat tez fajny.
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

Naitsabes

20 Październik 2011, 11:33:32 #2 Ostatnia edycja: 20 Październik 2011, 11:36:44 by Naitsabes
Już 3ci sezon funkcjonuje to w ten sposób i nie ma sensu od tego odstępować. Parkowa się nie nadaje - byliśmy tam w zeszły czwartek, była nas 5tka i miejsca na kogoś więcej nie było - w środku to tylko niewielka kawiarenka. Patrząc przez pryzmat zeszłych lat zmiana terminu na piątki zawsze sprzyjała zwiększeniu frekwencji, a i imprezy były konkretniejsze z racji weekendu.

Niestety nie da się dogodzić każdemu i jak co roku zawsze znajdzie się ktoś któremu nie będzie coś pasowało - czy to czwartek jednemu czy piątek drugiemu, a Ci co zawsze przychodzili przychodzić pewnie będą - osobiście mam też nadzieję, że piątki przyciągną nowe twarze. Faktem jest, że póki zimą były czwartki frekwencja była niewielka. Ponadto, chciałbym zwrócić uwagę, że najwięcej do powiedzenia zawsze mieli Ci co na spotkaniach się nie pojawiali lub pojawiali się 'raz na kozi rok'.

Podsumowując nie warto zmieniać czegoś co się dobrze sprawdzało w zeszłych latach tym bardziej, że nie raz były kwasy w tej sprawie. Co do lokacji sprawa nie jest taka prosta bo musi być to mało popularne miejsce by nas pomieściło niezależnie od tego ilu forumowiczów się pojawi. W Tequili bywało, że zjawiało się ok 20 osób. Parkowa nie jest w stanie nas pomieścić. Na dzisiejszym walnym stowarzyszenia i później na spotkaniu w Parkowej temat na pewno zostanie poruszony i w gronie osób uczęszczających na spotkania regularnie podejmiemy decyzję "co dalej?".

pat

Nait twoje zdanie już znamy ale daj się wypowiedzieć innym i nie pisz, jak było w zeszłych latach (bo zastanawiamy się jak powinno być w przyszłości) albo że większości to coś się na pewno podoba.

Jak było w zeszłych latach pamiętam(y) tylko nie pamiętam zachwytu większości osób wynikającej z żadnej zimowej lokalizacji, dlatego też temat poruszam...

tak dla przypomnienia:
Roadway - zbyt mały
Stangret - na zimę się nie nadaje (choć i tam kilka spotkań było) ale klimat nie ten, no i mają własne imprezy.
4 Konie - ciężki dojazd
Dziupla (nie pamiętam czy tak się nazywa ta knajpa na Dużej) - zadymiona - choć to może jest pomysł bo teraz pewnie tam nie można palić a klimat jest fajny, w centrum więc i dojazd OK, i mają osobne pomieszczenie więc można imprezować we własnym gronie.
Tequila - dojazd cienki i z tego co pamiętam to większość mówiła, że im się nie podoba - dla mnie OK (poza dojazdem)
Galeon - zimno jak cholera
Knajpy obok dworca PKS (też nie pamiętam nazwy) już nie ma

co do terminu to tak jak pisałem to moje zdanie - rozumiem, że ty jesteś za piątkiem OK, może inni też się wypowiedzą...

Cytat: Fafik w 20 Październik 2011, 10:58:47
Przynajmniej mi parkowa odpowiada, blisko centrum, śmiało można dojechać z każdego miejsca w Kielcach a i klimat tez fajny.

Ja się z tym zgadzam - jak to było "z przykrością" ;)
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

pauluss

Witam.
Proponuję na miejsce spotkań pizzerię Królewską na oś. Swiętokrzyskim. Skoro spotykaliśmy się w Galeonie to możemy i w Królewskiej.
PLUSY:
- jest ciepło
- jest piwko i inne %
- dobra pizza
- parking przed lokalem, a jak mało miejsca to jest parking po drugiej stroni ulicy
- z tego co widze to nie ma zbyt duzo ludzi
- lokal jest duży i 20-25 osób z pewnością się pomieści
- obok mini dworzec MPK  - więc dojazd autobusem
- mieszkam obok:)

MINUSY:
- na pewno ktoś powie że daleko - ja też miałem daleko do Stangreta
- na pewno komuś nie będzie pasować
- na pewno ktoś powie że pizaa niedobra
- na pewno ktoś powie że piwko drogie i ciepłe.
Moim zdaniem miejsce fajne. Można się raz tam spotkać i ocenić.
Co do dnia spotkania zawsze komuś nie będzie pasowało czy to będzie czwartyek czy piątek czy niedziela po sumie:). Każdy przychodzi jeżeli ma możliwość i ochotę.
Tyle w temacie.
Do zobaczenia.
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

Szczurkov

20 Październik 2011, 14:06:05 #5 Ostatnia edycja: 20 Październik 2011, 14:08:51 by Szczurkov
A ja proponuję restaurację Olimpijską. http://www.restauracjaolimpijska.pl/galeria-pl.html

Duży parking, sama restauracja też spora. Zjeść i wypić można. No i w miarę w centrum..

P.S. Tequila jest obskurna i często nie było gdzie posadzić czterech liter jak było więcej ludzi..
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Fafik

20 Październik 2011, 14:27:41 #6 Ostatnia edycja: 20 Październik 2011, 14:30:59 by Fafik
Tak naprawdę, dla mnie istotna jest lokalizacja (do centrum każdy dojedzie-  pod tym względem Parkowa była ok. Fakt, w środku może trochę przy ciasna). Dzień czy miejsce nigdy nie będą idealne dla wszystkich. :)
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

Jolcia

A może Tiffany Cafe? Też w centrum, też można coś zjeść i czegoś się napić (dla każdego coś dobrego). Jest ciepło i przyjemnie.
Jeśli chodzi o dzień to tutaj wszystko ma swoje plusy i minusy - w piątek można zabalować bo weekend, ale w weekend niektórzy mają szkołę, uczelnię itp.
"Żałujemy w życiu tylko tego, czegośmy nie uczynili."

Jean Cocteau

Naitsabes

@Pat
Igor zgadzam się, że stangret się nie nadawał. Chyba wszyscy zgodzimy się, że siedzenie z restauracji przy obrusikach nie jest tym czego szukamy dlatego też Pszczurek myślę, że twój pomysł jest nie trafiony :P

Zachwytu nigdy nie będzie bo zawsze coś komuś nie będzie pasowało, a mnie osobiście by zależało by nasze grono się powiększało bo to o ludzi chodzi, a nie miejsce. Może mi się tam nie podobać, może być tam brzydko, różowo, zielono byle tylko spełniało pewne warunki jak względnie dobra lokacja, nieduży ruch w piątki czy dosyć spory metraż.

Nie jest tak, że piątki lepiej mi pasują. Czy czw czy pt ja bym się pojawiał. Chodzi o to by móc się zabawić, napić nie martwiąc się faktem, że z rana do roboty.

@Jolcia
Jolu, Tiffany? To może Kawka albo Primavera ;]? Podają tam w ogóle piwo?

@Szczurkov
Co takiego było obskurnego w Tequili? Najwięcej osób tam przychodziło, z buta do centrum też daleko nie jest i co ważniejsze miejsce jest spore. Nie mam zamiaru do miejsca przekonywać ale uważam, że nie było złe, a już na bank lepsze niż jakiekolwiek restauracje czy kawiarenki 'dla zakochanych'.

Tak czy siak dziś mamy 2 okazje by o tym podyskutować i wspólnie podjąć decyzję. Poruszymy temat na walnym jak i w parkowej. Pokrzyczymy na siebie, powybrzydzamy ale do jakiegoś porozumienia dojść musimy ;)
LWG

Szczurkov

20 Październik 2011, 17:31:12 #9 Ostatnia edycja: 20 Październik 2011, 17:41:20 by Szczurkov
Seba w Tequili obskurny był: dym z papierochów, rozwodnione piwo, niektórzy stali bywalcy i brak miejsca do siedzenia. Pamiętam kilka spotkań kiedy było nas ok 30 osób, stoliki w głównej sali zajęte, a my podpieraliśmy ściany w sali z bilardem. Wiem że knajpy dla zakochanych to nie nasz klimat i że nie ma co wydziwiać tylko trzeba przezimować w cieple, ale czy naprawdę musi to być Tequila? Proponuję rzucić kilka opcji i zrobić ankietę do wątku. Zagłosujemy, wybierzemy.

AAAAAAAAAAAA już wiem gdzie by można!!! W KCK jest klub bilardowy "Contact" się nazywa. Byłem tam , jest duuużo miejsca, dobre piwo, nie ma obrusów, tv z meczem cały czas no i 8 stołów bilardowych. No i oczywiście parking pod KCK spory... http://www.bilard.kielce.pl/gdzie_zagrac.php
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Naitsabes

20 Październik 2011, 18:19:42 #10 Ostatnia edycja: 20 Październik 2011, 18:21:22 by Naitsabes
Nie twierdziłem, że musi być. Podałem ją tylko jako opcje.

Contact odpada. Często tam bywam i piątki bywa bardzo tłoczno. Do tego POLtour i inne imprezy bilardowe dlatego też myślę, że dość popularne miejsca takie jak KCK, CKM nam odpadają. Jest jeszcze opcja by dogadać się w Parkowej odnośnie dołu. Kto wie, może by nam udostępnili salkę na dole pod warunkiem, że będzie ogrzewana. Pogadamy o tym wieczorem - zakładam, że będziesz 8)

Naitsabes

Na spotkaniu ustaliliśmy, że zostajemy w Parkowej ponieważ dysponuje ona dodatkowym pomieszczeniem które będzie udostępnione specjalnie dla nas. Poza dostępnym alkoholem będziemy mięli również możliwość zamówienia tatara, zupek i innych posiłków. Co do dnia to spotkania przenosimy na piątek tak jak to zimą zawsze było. Powyższym serdecznie zapraszam wszystkich forumowiczów do wspólnego imprezowania.

azrael88

Parkowa jest OK. Jak jeszcze będziemy mieli swoją salę to w ogóle git. Tylko jeśli dobrze się orientuję tam nie było ogrzewania, trzeba będzie coś wykombinować.

Naitsabes

Nie mówimy o sali na dole. W głębi korytarza jest dodatkowe pomieszczenie (chyba, że mówisz o przyszłym lokalu).

Dżej Dżej

Poza fajną sala jedzeniem i piciem będzie laptop,rzutnik i karaoke  ;D wiec zaczynamy zimowy turniej "must be the music"  ;D  ;D  ;D
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402