28 Październik 2020, 23:41:27

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Dzastin pozdrawia z Rzeszowa

Zaczęty przez Dzastin, 27 Wrzesień 2011, 11:21:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

Dzastin

27 Wrzesień 2011, 11:21:06 Ostatnia edycja: 27 Wrzesień 2011, 11:24:27 by Dzastin
Witam serdecznie użytkowników,

Zdecydowałam się zalogować bo bywam w waszych okolicach i czasami nie ma nawet z kim na browarka motocyklowego wyskoczyć :) więc oto jestem :) Posiadam 27 wiosenek i rodzice nadali mi imię Justyna, ale znajomy mówią na mnie Dżastin :) obecnie mieszkam i pracuję w Rzeszowie. Zajmuje się projektami UE więc jak by ktoś potrzebował pomocy to służę radę i wszystkim co wiem w tym temacie. Ponadto moge "pomóc" i odciążyć od takiego tematu jak mgr czy lic  ;) ;) ;) ;)

Skąd zajawka na moto? Po prostu to kocham i już jako mały brzdąc jak tylko usłyszałam motor to mi łepek zaraz latał w jego poszukiwaniu. Niestety brak zgody rodziców na kat. A przesunęły moje marzenia o kilka lat.... ale marzenia przecież się spełniają :) byłam już blisko jego spełnienia, kiedy w 2006 r. miałam jako plecak paskudnego szlifa, odrzuciło mnie wtedy od moto na ładne parę miesięcy, z czasem blizny się zagoiły i w kolejnym sezonie dzięki facetowi motocykliście z którym akurat wtedy byłam powoli zaczynałam jeździć, w końcu złamałam strach i odzyskałam radość z jazdy, niestety wtedy "mój luby" nie chciał słyszeć o samodzielnej jeździe, w końcu pasja wygrała i faceta kopnęłam w d..... wróciłam że życia hehe dzięki uprzejmości kolegów mogłam zacząć nauki, pierwszy motocykl który samodzielnie poprowadziłam to shadow 600vlx i do tej pory mam sentyment do modelu, potem chwile virago 535, ale najwięcej czasu bo sezon 2009 na zx6r, oczywiście na kursie standardowo GN250 i VBR250, w końcu 12 grudnia 2009 r. pod Zamościem zakochałam się :) moje maleństwo to GS500 e, które otrzymało imię Pchełka :) to mój obecnie drugi sezon na niej :) i ciągle kocham ją jak wtedy kiedy ją pierwszy raz zobaczyłam :)

mam nadzieję że nie zaśniecie czytając
ale pisałam zgodnie z regulaminem :)
Pozdrawiam
LwG

Buchck

tel. 782-878-409
"Pal gumę, a nie umysł"

Obi

CWKO pozdrawia!

Naitsabes

Kuba`125

Dziewięć pięć czteRRy ;D

Hubert954

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

pająk

Dzastin,witaj!!! :)
Kiedy w Kielcach zagościsz?
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

prim76

spaw

tel. 512-120-906

Rafalnikkk

Cezary

Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..