5 Grudzień 2020, 15:34:21

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Kamua88

Zaczęty przez CzarnaSV, 14 Październik 2011, 00:18:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

CzarnaSV

14 Październik 2011, 00:18:12 Ostatnia edycja: 14 Październik 2011, 00:24:11 by Kamua88
nick: Kamua88
miejscowość: Kielce
czym jeździsz: póki co to się szkole i jeżdżę tym co mi dadzą... ale do wiosny mam w planach zakup własnej maszyny

moja przygoda motocyklowa.... niech pomyśle....jazda motocyklem fascynowała mnie (pomimo zagorzałych  przeciwników tego sportu w domu) odkąd pamiętam i tylko czekałam na to, aby mieć odpowiednia posadę i pozwolić sobie na wyszkolenie się i w niedługim czasie zakup sprzętu....a że taki czas ostatnio przyszedł to pognałam się zapisać na kurs, a teraz będę czekać na egzaminy...

Zarejestrowałam się na tym forum ponieważ staram się wejść w ten "zaczarowany" świat i jak uda mi się zdać egzaminy chce kupić własny sprzęt a tu z pewnością jest sporo doświadczonych osób które potrafiły by mi doradzić przy wyborze, pomóc ewentualnie swoja radą...

na imię mam Kasi,a obecnie mam 23 lata, pracuje jako kosmetyczka, a z moim piciem bywa różnie....wszystko zależy od dnia...zazwyczaj raczej nie pije bo jak jest jakiś wyjazd ja odgrywam role kierowcy... najczęściej jak się jedzie na "poligon" postrzelać...

podobno jestem diabeł nie kobieta...

Tel. 694 940 141

Obi

CWKO pozdrawia!

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

TomekzCK

Cześć

Uwielbiam kobiety na motocyklach  :D

powodzenia w realizacji planu
Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Kuba`125

Witaj  :), a wiesz już dokładnie jaką maszynę chcesz kupić?
Dziewięć pięć czteRRy ;D

spaw

tel. 512-120-906

Naitsabes

Dżej Dżej

"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

CzarnaSV

chciała bym dojść do Kawasaki ZX6R albo Suzuki GSX-R600 ale jak będzie to zobaczymy....

Tel. 694 940 141

Kuba`125

Sportowa 600 na pierwsze  moto,odważnie :D.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Marcin/Grudek

Gajowy

tel.606-703-763

CzarnaSV

15 Październik 2011, 09:29:09 #12 Ostatnia edycja: 15 Październik 2011, 16:48:47 by Kamua88
wiem że odważnie, ale jak ja to powtarzam....ja chyba nie jestem w pełni normalna.... a poza tym to może nie tak od razu taka maszyna tylko powoli stopniowo...

Tel. 694 940 141

pająk

mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Motorynka

Witam imienniczke :) jakby cos to wlasnie sprzedaje gixerka :)